Основні роботи зі скління балкона: вибір вікон, заміри, монтаж, утеплення

Скління балкона вікнами з пластика – процедура складніша, ніж робота з іншими прорізами в будинку. Причина не тільки в висотності робіт, але і в їх великій площі. Головне – зробити правильний вибір вікон, а майстри їх без проблем встановлять.

балкон київ

Які вікна з металопластику підходять для балкона?

Якщо вікна потрібні як захист від зовнішнього середовища (вітру, опадів), щоб зберігати на балконі речі, консервацію, сушити білизну, то морочитися з багатокамерними склопакетами не варто. Можна засклити балкон вікнами з 3-камерниі профілем, хорошою фурнітурою, знімними гумками і однокамерними склопакетами. Але є ризик запотівання, якщо засклений ПВХ балкон не опалюється.

Якщо ви бажаєте засклити теплими склопакетами і одночасно утеплити балкон, помістивши батарею, тепла підлога, таке можливо. При монтажі вікон фахівці залишають місце для утеплення по верху і боків балкона, щоб «наростити» стіни і опустити стелю. Для цього є різні розширювачі рами від 20 до 100 мм. Тоді майбутній утеплювач не буде «визирати». Для утеплення вибирають, як мінімум, однокамерний енергозберігаючий пакет.

Порядок замірів і роботи зі скління балкона, ціна

Для проведення правильних вимірів потрібно звільнити балкон від непотребу, щоб був повний доступ по всьому периметру. Якщо у вас хисткий парапет, потрібно скористатися послугами зварювання і доварити металеву конструкцію, яка витримає вагу нових вікон. Це особливо актуально в «хрущовках». Для цегляних і бетонних парапетів такої необхідності немає, якщо ви, звичайно, не збираєтеся піднімати / опускати / виносити балкон. Тому що додаткове зварювання потрібна при «виносному» заскленні балкону, ціна на який вище. Точну вартість можна дізнатися після проведення замірів.

Спочатку монтують раму з розширювачами, з’єднаннями. Все строго за рівнем. Вирівняна рама кріпиться анкерними пластинами або болтами. Після фіксації до неї кріпиться відлив. Наступний етап робіт – це герметизація козирка і кріплення до бетонної балконного стелі. Зовнішні шви герметизують нащельниками. На місця встановлюють стулки і склопакети. Наступний етап – герметизація всіх стиків і швів по периметру. Тепер можна встановлювати підвіконня, ручки, регулювати фурнітуру. На цьому монтажні роботи закінчуються, а майстри чекають подяк.

Що потрібно для утеплення та оздоблення балкона?

Утеплення відбувається в кілька етапів. Після монтажу дерев’яного каркаса, в нього укладають:

  • поліетилен або фольгу, щоб ізолювати пари
  • утеплювач
  • гідроізолятор (руберойд, мастика, поліетилен)

Для стелі застосовують мінеральну вату або пеноплістірольние плити. Пол утеплюють серйозніше. Наприклад, монтують теплий. Після проведення робіт з утеплення можна виконувати будь-яку внутрішню обробку:

  • Штукатурка поверх утеплювача
  • Дерев’яна або пластикова вагонка
  • Гіпсокартон з подальшою обробкою

Тепер, коли ви знаєте всі етапи робіт із скління балкона, час звернутися за допомогою до професіоналів!

← Повернутися назад


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×