Різниця між однокамерним і двокамерним склопакетом: властивості і характеристики

Однопакетні або двопакетні вікна-це металопластикова конструкція. Складається вона з профілю (рами) і склопакета. Останній, в свою чергу, складається з листового скла і повітряної камери. І різниця між однокамерним і двокамерним склопакетом лише в кількості листів і відсіків з повітрям між ними.

  • Однокамерний-складається з двох стекол. Між ними знаходиться всього одна повітряний прошарок.
  • Двокамерний-виконаний з трьох стекол. Відповідно, повітряних камер вже дві.

Однак те, чим відрізняються однокамерні вікна від двокамерних не закінчується на зовнішніх складових. Залежно від конструкції, є відмінності і у властивостях з характеристиками.

Яке вікно краще вибрати однокамерне або двокамернеоднокамерные и двухкамерные стеклопакеты разница

Керуючись лише логікою, можна припустити, що чим більше повітряних відсіків, тим краще. Адже скло саме по собі легко пропускає тепло, а камера здатна перешкоджати його виходу. І все ж не можна так однозначно судити про те, яке вікно краще однокамерне або двокамерне, лише за цим показником. Існує ще величезний ряд характеристик, на які необхідно орієнтуватися при виборі. І майже всі вони стосуються такої властивості, як теплопровідність.

    1. Як вже було сказано, скло – не самий підходящий матеріал для перешкоджання виходу тепла. Однак якщо на ньому присутній енергозберігаюче напилення, то ситуація докорінно змінюється. Металізований шар в пакеті з однією камерою здатний захищати кімнату від вуличного холоду нарівні з подвійним пакетом без напилення.
    2. Камера теж грає роль в збереженні тепла. Чим ширше в ній дистанційна планка, тим ефективніше буде захист.
    3. Наповнення. Якщо порівнювати, чим відрізняється однокамерний склопакет від двокамерного, то не завжди останній буде краще. У різних газів свої властивості і повітря значно поступається аргону за показником теплозбереження. Тому одне пакетне вікно здатне позмагатися до певного моменту з двопакетним, в якому лише повітря.
  • Кількість відсіків. ПВХ вікно можна представити у вигляді сендвіча з безліччю шарів. І чим їх більше, тим нижче показники теплопровідності. Відповідно, порівнюючи одне і двокамерні склопакети, більша перевага на стороні останнього.
    Ще одна важлива властивість віконних конструкцій-ізоляція від вуличного шуму. Всі перераховані фактори, які допомагають захищати приміщення від холоду, застосовні і до шумоізоляції.

    Порівнюючи всі “ЗА” і “проти”, можна сказати, що розумніше поставити двопакетну конструкцію. Однак не можна скидати з рахунків індивідуальні особливості будинку/квартири.

Приклад:

  • якщо вікна маленькі, то тепловтрати не будуть критичними навіть з однопакетной металоконструкцією;
  • якщо віконний отвір виходить у двір, то шум від дороги не буде заважати з конструкцією з однієї камери;
  • якщо під вікнами розташовані дитячі майданчики, то шум з них може досягати дорожнього, і без двопакетной металоконструкції не обійтися.

Є ще величезний перелік факторів, на які орієнтується майстер, пропонуючи поставити той чи інший тип скління. Тому перед тим як вибрати і замовити установку, варто викликати замірника безкоштовно і довіритися його досвіду.

Як відрізнити двокамерний склопакет від трикамерного

Бажаючи замовити скління, важливо вибирати перевірені часом компанії. Ті, що десятиліттями працюють в даному напрямку. А ще краще, звернутися безпосередньо до виробника металопластикових вікон.

Тоді не доведеться думати, як відрізнити двокамерний склопакет від трикамерного, щоб захистити себе від підробки.

  • Перший варіант, перевірити ширину склопакета. Заміряти її легко звичайною лінійкою, поки вікно ще не зібрано в цільну конструкцію. Для однокамерної прийнятні Параметри до 32 мм, де по 4 мм – це самі скла і 16 мм – камера. Ширина двокамерної може бути 44 мм, як в комплектації Premium: 3 скла по 4 мм і дистанційна планка між ними по 16 мм.

Ще один спосіб перевірки, стоять склопакети однокамерні або двокамерні, застосовується в тому випадку, якщо обрана двопакетне вікно з розмірами однопакетного, як в комплектації Optima: 3 скла по 4 мм і дистанційна відстань між ними по 10 мм, що в сумі дає 32 мм.

  • Отже, другий варіант перевірки кількості камер, знайти відблиски на стеклах. Досить піднести вогник запальнички близько до скла, щоб створити їх. Залишилося тільки порахувати, скільки відблисків відбивається-кожна скляна поверхня покаже свій вогник.
    Просто візуально, без застосування першого або другого способу, не вийде порахувати кількість скляних листів. Вони запечатуються в один цілісний блок на заводі. І щоб домогтися максимальної герметичності, скла ставляться один над іншим з граничною точністю. Це виключає появу візуальних ефектів, які могли б підказати про число листів. При цьому вся робота проходить в умовах граничної чистоти приміщення, щоб жодна порошинка не сіла по матеріал. Значить, виключений ще один фактор, який би допоміг побачити прозорий шар.

Балконний блок: вибрати однокамерний або двокамерний

Віконне і балконне скління має невеликі відмінності. І полягають вони в умовах установки. Вибираючи, який поставити балконний блок, однокамерний або двокамерний, необхідно враховувати, засклений чи балкон. Якщо так, і скління стоїть сучасне з максимальною ізоляцією від вулиці, то, можливо, вистачить і однопакетного блоку з дверима.

Як ми вже писали вище, різниця однокамерного і двокамерного склопакета в збереженні тепла і тиші в кімнаті. І якщо ці функції гідно забезпечуються зовнішнім склінням, то можна заощадити на внутрішньому.

У ситуації, коли балкон засклений по-старому, тобто з дерев’яними рамами і одним склом, необхідно замовляти двопакетний балконний блок. Тому що йому доведеться повноцінно захищати кімнату від холоду і вологи. Єдине, в чому допомагає старе скління – відгороджує від вітру. І то лише в тому випадку, якщо немає щілин.

Необхідно враховувати і те, що балконний блок – світлопрозора конструкція, яка набагато більше будь-якого стандартного вікна. Відповідно і площа проникнення холоду і шуму більше. Тому в ідеалі не економити на своєму комфорті і встановлювати якісний захист, тобто двопакетну конструкцію.

← Повернутися назад


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×