Скління лоджіі

Остекление лоджии в киевеНапевно більшість людей рано чи пізно задаються питанням: чому ж відрізняються між собою балкон і лоджія? Навіть якось не зручно виходить – сотні балконів і лоджій навколо, а можна не знати «хто є хто». Але якщо людина не будівельник-фахівець, нічого дивного немає в його «неосвіченості», адже дуже простої відповіді на це питання немає.

Це два будівельних елемента, що мають деякі відмінності по конструкції. Вважається, що у балкона немає бічних стін, а їх роль відіграє в основному віконна рама. Це виносна конструкція, яка виступає назовні щодо стіни. Лоджія – фактично вбудоване приміщення, площа якого визначається рядом особливостей (що собою являє кімната, з якою межує лоджія; поверх, необхідність насичення кімнати сонячним світлом). У більшості випадків, як каже переказ кожного зі слів-визначень, балкон мається на увазі «виступ», а лоджія – «приміщення», нехай і невелике.

Скління лоджії – про що необхідно пам’ятати?

Варіант скління вибирається індивідуально, з урахуванням вимог і побажань клієнта. Сенс всієї технічно непростої процедури в тому, щоб утеплити невелику кімнатку, зробивши її ще більш практичною у використанні (адже утеплене приміщення більш функціональне) і естетично привабливою, що важливо.

Матеріалами для скління є: алюміній, дерево і пластик. Вибір залежить від особливостей розташування лоджії, підсумкових цілей (символічне «укриття від вітру» або фактично герметизація приміщення).

Використання металопластикового профілю в склінні лоджій – найбільш поширене. Це обумовлено його практичністю, довговічністю, зовнішньою привабливістю і матеріальної доступністю такого матеріалу. Використання металопластикового профілю дозволяє виконати тепле і напівтеплі скління. Останнє має на увазі розсувну систему відкривання вікон, автоматично виключаючи герметичність.

лоджия под ключ киевТепле скління передбачає максимальну герметичність, яка обіцяє приємним бонусом ще й шумоізоляцію, теплоізоляцію. Забезпечується це шляхом глобального утеплення всього оточуючого, віконних рам, стін «коробки», і навіть підлоги. Особливо це актуально в разі, коли клієнт хоче об’єднати лоджію змежує кімнатою – обігрівач або додаткова система опалення, в утепленій кімнатці, допоможуть зробити з неї повноцінне житлове приміщення.

Зазвичай для теплого утеплення використовується енергозберігаючий склопакет, на відміну від напівтеплого, коли мається на увазі символічне укриття від агресивних чинників навколишнього середовища. У такому випадку на цілорічний комфорт у вигляді оптимального температурного режиму розраховувати не доводиться.

Як було сказано раніше, склінн, в більшост, залежить від виду відкривання рам, які можуть бути розсувні, разпашн, або використовуватися безрамне скління. Винос скління за кордон парапету балкона – ще один варіант економії простору, яка перетворить даремний виступ в комфортну функціональну лоджію.

Компанія 4 Вікна готова відповісти на всі додаткові питання по склінню лоджії і вибору металопластикових вікон, та в найкоротші терміни взятися за роботу для здійснення мрії клієнта!

Дозвольте собі цю доступну розкіш – маєте право!

Як збільшити балкон: варіанти розширення
Один з найпростіших і реально здійсненних способів збільшення житлового простору – розширення балкона або лоджії. Причому можна як домогтися приросту площі, так і просто...
Балкони під ключ ціни і особливості замовлення
Багато з нас добре знають, що являє собою балкон і яку роль він здатний грати в будинку. Такого роду нежитлові майданчики невеликих розмірів, які...
Утеплення балкона пінопластом – чому це так популярно?
Про балконі, як приміщенні, можна міркувати по-різному. Можна говорити, що він зберігає тепло, тому що якщо б його не було, то тепловтрати через вікно...


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×