Ціни на вікна

 

 

ОДНОСТУЛКОВЕ ВІКНО

 

 БАЗОВЫЙ


WDS Classic
1/24
Axor

СТАНДАРТ


WDS 400
1/24i
Roto

ПРЕМИУМ


Aluplast 2000
2/32
Roto


800 х 1300


1505 грн.


1775 грн.


1855 грн.

У більшості випадків вибирається для приміщень з маленькими віконними прорізами. Таке вікно може бути глухим (без відкривання) або відкривається (з поворотним, відкидним або поворотно-відкидним типом відкривання). Якщо віконний проріз високий, потрібно розуміти, що при стандартному відкриванні, стулки будуть високими і важкими, це буде створювати додаткове навантаження на петлі, тому, в цьому випадку, ми рекомендуємо встановити вікно з фрамугою (вона може бути глухий або з відкидним типом відкривання) .

Не забувайте про вибір підвіконь, відливів і відновленні укосів, від цих комплектуючих залежить не тільки естетичність, але і герметичність конструкції. Також у вас є можливість вибору москітних сіток і жалюзі для ваших вікон.

ДВУХСТУЛКОВЕ ВІКНО

 

 БАЗОВЫЙ


WDS Classic
1/24
Axor

СТАНДАРТ


WDS 400
1/24i
Roto

ПРЕМИУМ


Aluplast 2000
2/32
Roto


1100 х 1300


1835 грн.


1980 грн.


2165 грн.

Найбільш популярний варіант конфігурації вікон, дві стулки можуть бути однаковими по ширині або різними, залежно від ваших уподобань. Також є можливість зробити, як тільки одну стулку відкривається, так і обидві, крім того, при виборі двох стулок, вікно може бути імпостним (стандартний варіант – при відкритому вікні видно вертикальна перегородка, яка розділяє стулки) або штульповим (завдяки спеціальній фурнітурі, при відкритому вікні, ви отримаєте повністю відкритий віконний отвір). Як і у випадку з одностулковими, при високих отворах, щоб зменшити навантаження на фурнітуру, встановіть фрамугу.

Відкоси потрібно відновити протягом тижня, після установки вікон, щоб монтажна піна не руйнувалася під дією УФ-променів і не погіршувалася герметичність всієї конструкції, також замовляйте разом з вікнами відливи і підвіконня. Для комфортного перебування в кімнаті, ви можете замовити москітні сітки і жалюзі.

ТРЕХСТУЛКОВЕ ВІКНО

 

 БАЗОВЫЙ


WDS Classic
1/24
Axor

СТАНДАРТ


WDS 400
1/24i
Roto

ПРЕМИУМ


Aluplast 2000
2/32
Roto


1700 х 1300


2485 грн.


2855 грн.


3180 грн.

Такі вікна вибираються в разі широкого віконного отвору, що стосується конфігурації, в цьому вікні може бути: одна центральна стулка, бічні «глухі»; дві бічні з відкриванням – центральна «глуха» (найбільш поширений варіант) або всі три відкриваються. У верхній частині вікна можна встановити фрамугу (в разі великої висоти прорізів), для полегшення навантаження на фурнітуру.

Пам’ятайте, що для кращої теплоізоляції, краще замовляти всі комплектуючі разом з вікном (підвіконня і відливи, відновлення укосів. Для захисту від настирливих комах і сонячних променів, замовте москітні сітки і жалюзі.

Ціни на пластикові вікна в Харкові

У більшості випадків ціни на пластикові вікна у Харкові залишаються ключовим питанням вибору. З одного боку це обумовлено обмеженою платоспроможністю покупців. З іншого – від вартості прямо залежать експлуатаційні властивості віконних конструкцій. Так, якщо потрібне висококласне пластикове вікно, ціна на нього не може бути підозріло низькою. І навпаки, якщо до задачі скління немає високих вимог, то й переплачувати не має сенсу.

Для зручності клієнтів ми пропонуємо орієнтовні ціни на вікна різних розмірів та конфігурацій на одній сторінці. Крім того, ви можете провести розрахунок вартості необхідної вам віконної конструкції, використовуючи зручний онлайн-калькулятор вікон на нашому сайті.

Ціни на пластикові вікна

Вартість металопластикових конструкцій залежить від різних складових. До одного з ключових факторів належать розміри конструкції. Так, на величезні панорамні металопластикові вікна ціна буде в рази більшою, ніж на стандартні вікна. До інших факторів ціноутворення належать такі характеристики:

  • Чисельність стулок. Глухі секції завжди коштують дешевше, через відсутність у них фурнітури. Але стулки, що відкриваються, обов’язково потрібні, адже без них не буде можливості провітрювати приміщення, а також сильно ускладниться процес миття скла з зовнішньої сторони.
  • Вид профілю. Від цього фактора також прямо залежать ціни на пластикові вікна у Харкові. По-перше, профільні системи авторитетних європейських марок коштують дорожче, ніж аналогічні українські. По-друге, профілі відрізняються за монтажною глибиною та кількістю камер. Найпростіші варіанти програють в плані теплоізоляції, не дозволяють встановити товстий склопакет, зате на такі вікна пластикові ціни в Харкові більш привабливі. І навпаки, сучасна профільна система з багатьма камерами (6 та більше) сприяє еталонним експлуатаційним властивостям, але й коштує дорого.
  • Склопакет. Ця складова віконних конструкцій також прямо впливає на вартість. Наприклад, 2-камерний склопакет з енергозберігальним склом буде коштувати дорожче, ніж однокамерний чи двокамерний, але зі звичайними стеклами.
  • Фурнітура. Через неї ціна на пластикове вікно теж коливається. Чим більш функціональна та надійна фурнітура, тим дорожче за неї доведеться заплатити, і навпаки.
  • Комплекс робіт. У більшості випадків в підсумкову вартість входить вимірювання, виготовлення, доставка та встановлення вікон. Від деяких робіт замовник може відмовитися або ж включити додаткові, наприклад, демонтаж старої віконної конструкції, вивезення сміття тощо.

Крім різних складових і робіт у багатьох віконних компаній відрізняються підходи до ціноутворення, тобто частка прибутку, що закладається у вартість. Іноді на два однакові за всіма параметрами вікна пластикові ціни в Харкові сильно відрізняються саме через компанію, до якої звернувся покупець. Насторожувати повинні як занадто високі, так і відверто занижені розцінки.

Де вигідні ціни на пластикові вікна у Харкові?  

Щоб не переплатити та водночас отримати якісну віконну конструкцію, доцільно звертатися в перевірені компанії з досвідом і якісним сервісом.

До таких належить і компанія «4 Вікна». У віконних конструкціях використовуються профільні системи, склопакети та фурнітура перевірених виробників. Ми гарантуємо мінімальні терміни виготовлення та монтажу, адже співпрацюємо безпосередньо з заводом-виробником «Екіпаж». Якість продукції підтверджує гарантія, а доступна ціна на вікна в Харкові є ще одним вагомим приводом звернутися в нашу компанію.Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×