Про нас

Компанія 4 Вікна розпорядженні командою кваліфікованих фахівців, що мають значний досвід і відмінну репутацію. Професійні якості дозволяють компанії 4 Вікна успішно конкурувати на будівельному ринку. Якщо ви плануєте купити пластикові вікна високої якості від виробника за доступною ціною, то звертайтеся до нас!

Будинок – це місце, де ми відпочиваємо і насолоджуємося затишною атмосферою теплоти і душевності. Важливою умовою домашнього комфорту є вікна і опалювальна система. Наша компанія прагне забезпечити кожного покупця гідними умовами проживання і сучасними благами цивілізації. Для цього ми використовуємо виключно якісні і надійні матеріали, які забезпечують виробу довгий термін служби, а покупцеві – зручність в експлуатації.

У каталозі продукції, замовник має можливість переглянути варіанти конструкцій балконів та вікон, вивчити ключові і додаткові послуги, а також дізнатися вартість всіх конструкцій. Ціна порадує кожного покупця, оскільки вона знаходиться в межах досяжності. Ознайомившись з пропонованою продукцією, можна оформити замовлення в онлайн режимі. Компанія представляє широкий асортимент послуг, всілякі варіації балконних і віконних конструкцій, безліч додаткових можливостей і якісні комплектуючі для скління в Харкові і області.

Тверде рішення здійснити покупку і установку пластикових вікон зустріне професійну підтримку в компанії 4 Вікна. Ми виконаємо роботи будь-якої складності, дотримуючись точних термінів, затверджених та зазначених в договорі з клієнтом. У разі термінового замовлення, ми виконаємо всі роботи максимально швидко, анітрохи не применшуючи якість балконних конструкції, вікна або аксесуарів.

Чи хочете ви замовити склопакет або балкон під ключ – фахівці нашої компанії ЗАВЖДИ йдуть на зустріч клієнту, з огляду на його інтереси і потреби. При цьому, ми спираємося на свій досвід і професійні знання.

Ми не постачаємо готові ПВХ вікна. Ми вважаємо за краще виготовляти конструкції відповідно до індивідуальним замовленням і необхідними розмірами. Це дозволяє створити гармонійну і якісну балконні / віконну конструкцію для кожного клієнта.

Ми надаємо всі необхідні сертифікати, дозволи і документи, що підтверджують якість і надійність матеріалів. Всі монтажні роботи відповідають сучасним нормам СНИП, ГОСТ і ДБН України. Установка, також, проводиться відповідно до чинних будівельних норм України.

Задається питанням «Чи варто замовити пластикові вікна в Харкові» або «Де купити дійсно якісні пластикові вікна за доступною ціною?» – відповідь надає компанія 4 Вікна! Ми виконуємо замовлення в будь-який день тижня, в який зручний для Вас час. Компанія 4 Вікна зацікавлена ​​в тому, щоб кожен клієнт був задоволеним, тому наші фахівці професійно здійснюють роботи будь-якого рівня складності в максимально короткі терміни. Згуртована команда наших фахівців візьметься за найскладніші і немислимі проекти. Майстри компанії постійно освоюють інноваційні методи роботи, доводячи своє вміння до досконалості. Компанія 4 Вікна завжди «тримає руку на пульсі», впроваджуючи нові технології в свою роботу. Ми розраховуємо на довгострокову співпрацю з Вами, тому забезпечуємо кожного клієнта якісним гарантійним обслуговуванням.

Наше підприємство суворо дотримується всіх обговорених та затверджених замовником умов.Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×