Утеплення балкона

утеплення балкона стіродур ХарківЯкщо хочеться використовувати балконний простір не тільки для зберігання речей або сушіння білизни, то спочатку потрібно відповідально підійти до скління балкона, а потім виконати якісне утеплення балкона в Харкові. В результаті тут буде не холодно в сильний мороз, плюс можна уникнути сильних перепадів температур і небажаного підвищення вологості. А якщо не тільки утеплити лоджію або балкон, а додати джерело тепла, наприклад, встановити теплу підлогу або електричний конвектор, то можна створити житловий простір з комфортною температурою повітря протягом усього року.

утеплення балкона ціна Харків

Компанія «4 Вікна» спеціалізується на подібних послугах. Ми гарантуємо високу якість і розумну вартість утеплення балкона в Харкові. Великий досвід, використання тільки висококласних матеріалів із необхідними сертифікатами та ліцензіями, наявність широкого спектра супутніх послуг – це переваги, які отримують усі наші клієнти.

Утеплення балкона зовні або зсередини?

Відповідно до законів фізики, більш ефективним захистом від втрат тепла стане утеплення балкона зовні. Ще в цьому випадку не буде зменшуватися корисний житловий простір, тому можна сміливо використовувати утеплювачі товщиною 10 см і більше. Такий варіант часто поєднують із зовнішньою обшивкою профлистом або сайдингом, а реалізують до виконання скління. В іншому випадку будуть потрібні послуги промислових альпіністів, які коштують удвічі дорожче.

Утеплення балкона пінопластом ХарківУтеплення балкона зсередини однозначно буде дешевшим, адже ця робота простіша з технічного погляду. Через це послуга і є найпопулярнішою. Внутрішня обшивка теплоізоляційними матеріалами також ефективна в боротьбі зі втратами тепла. Але тут завжди стоїть дилема: або вища якість захисту від тепловтрат, або менша товщина утеплювача, що дозволяє зберегти корисний простір. Потрібно знайти баланс між товщиною матеріалу та теплоізоляційними параметрами.

Які матеріали використовуються для утеплення балкона?

Наша компанія застосовує утеплювальні матеріали, що довели свою ефективність на практиці:

  1. Пінопласт. Популярний теплоізоляційний матеріал. Основний плюс його використання для утеплення балкона – ціна. Але пінопласт не тільки дешевий, а ще й дійсно ефективний. Утеплювач має невелику вагу, що спрощує монтаж, а також не підвищує навантаження на стіни й балконну плиту. Пінопласт легко фіксується навіть у різних кутах і інших важкодоступних місцях. Матеріал не боїться вологи, не схильний до появи грибків. До недоліків пінопласту належить його горючість і невисока механічна міцність, що слід враховувати при його використанні для утеплення.
  2. Стиродур. Цей матеріал у порівнянні з пінопластом характеризується більшими показниками тепло- і звукоізоляції при однаковій товщині. Він досить міцний, не боїться перепадів температур, безпечний для здоров’я. До особливостей стиродура належить більш складний монтаж. Коштує матеріал дорожче.
  3. Тепловий екран. Це спінений матеріал, з обох сторін покритий фольгою. Тепловий екран взагалі не вбирає вологу, тобто ви захищені від появи грибків. Він має високі теплоізоляційні властивості й використовується разом з іншими утеплювачами, що дозволяє домогтися максимальної ізоляції та герметизації бічних стін і парапету балкона. Мінус – невелика механічна міцність.

Фахівці компанії «4 Вікна» допоможуть дібрати матеріал для утеплення з урахуванням вашого бюджету, вимог до теплоізоляції та інших побажань. Довірте утеплення балкона в Харкові досвідченим фахівцям, які знають всі нюанси цієї роботи та допоможуть реалізувати всі ваші плани.

Дивіться також: Скління лоджії, Балкон під ключ, Французький балкон, Винос балкона, Двері на балкон

Як збільшити балкон: варіанти розширення
Один з найпростіших і реально здійсненних способів збільшення житлового простору – розширення балкона або лоджії. Причому можна як домогтися приросту площі, так і просто...
Балкони під ключ ціни і особливості замовлення
Багато з нас добре знають, що являє собою балкон і яку роль він здатний грати в будинку. Такого роду нежитлові майданчики невеликих розмірів, які...
Утеплення балкона пінопластом – чому це так популярно?
Про балконі, як приміщенні, можна міркувати по-різному. Можна говорити, що він зберігає тепло, тому що якщо б його не було, то тепловтрати через вікно...


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×