Утеплення балкона пінопластом – чому це так популярно?

Про балконі, як приміщенні, можна міркувати по-різному. Можна говорити, що він зберігає тепло, тому що якщо б його не було, то тепловтрати через вікно були б значно більшими. І це так. Але якщо розглядати балкон як окреме приміщення, яке могло б нести кілька більш важливу функцію ніж для збереження продуктів взимку, то питання його утеплення обов’язково стане актуальним.

Для того щоб досягти очікуваного ефекту доведеться виконати чималий шмат роботи. Багато вирішуються на оснащення балкона радіатором опалення. На самими тільки опалювальними приладами зробити мікроклімат балкона комфортним у вас не вийде, до того ж радіатори займають місце, якого на балконі і так мало. Якісне утеплення балкона  це здійснення цілого комплексу ремонтних заходів.

Утепление пенопластом

Як зробити балкон теплим?

Одним з головних етапів утеплення балкона або лоджії є його якісне скління. Як відомо саме через вікна відбувається велика частина втрати тепла. З цієї причини варто вибрати якісні, герметичні вікна з подвійним або потрійним склопакетом і хорошим багатокамерним профілем. Рекомендована товщина склопакета – від 32 мм. Для того щоб утеплювач було зручніше монтувати і згодом він привабливіше виглядав, варто вибирати потовщений профіль для установки з боків, зверху і знизу конструкції.

Сама лише заміна засклення зазвичай дозволяє підняти температуру повітря на балконі на пару градусів, але не значно. Для якісного утеплення знадобиться здійснити ще ряд ремонтних робіт. Якщо ваш балкон не був засклений зовсім і складений з каркаса і тонких плит, то буде потрібно кладка парапету і стін.

Чому люди вибирають пінопласт?

Напевно головною причиною є те, що при досить хороших теплоізоляційних якостях, пінопласт залишається доступним за ціною. Крім того він має високий рівень звукоізоляції і не схильний до виникнення в ньому цвілі. Єдиним мінусом є його здатність пропускати вологу, але ця проблема легко вирішується – лист пінопласту обробляють гіпсокартоном і тільки потім шпаклюють або обклеюють шпалерами.

Не варто забувати про те, що внутрішнє утеплення балкона займе певне місце. Так що якщо балкон і без того маленький, то матеріал слід вибирати невеликої товщини. Для просторих конструкцій це не проблема. Також нерідко балкон об’єднують з кімнатою – в такому випадку утеплення робить його занадто тісним.

Поверх пінопласту і гіпсокартонної обшивки можна виконувати обробку плиткою, деревом або декоративними панелями. Такі варіанти є більш дорогими, але і більш оригінальними, ніж шпаклівка під фарбування і обклеювання шпалерами. Але плитка, як штучна, так і з натурального каменю, вимагає достатнього рівня обігріву, так як сама по собі є холодним матеріалом. З міркувань теплоізоляції краще віддавати перевагу дереву, в якості матеріалу для внутрішньої обробки. Також можна використовувати ламінат в якості підлогового покриття балкона.

← Повернутися назад


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×