Установка пластикових вікон в холодну пору року: так чи ні?

Заміна старих вікон на нові – один з обов’язкових пунктів капітального ремонту і поліпшення свого житла. Але нерідко такі роботи починають плануватися тільки коли є в цьому нагальна потреба. Настають холоди і всі недоліки старих віконних конструкцій відразу ж піднімаються на поверхню. Протяги, погана теплоізоляція і відсутність герметичності змушують задуматися про заміну вікон. Одна проблема – страх здійснювати таку процедуру в холодну пору року.

Хоча недолік зимової заміни вікон, такий як низька швидкість фіксації монтажної піни, все ж є, але переваг все ж більше. Так що не впадайте у відчай, замінити вікна можна і з настанням холодів. Монтажні роботи можна здійснювати при температурі до -15 градусів за Цельсієм.

готовые металлопластиковые окна

 

Переваги установки пластикових вікон взимку

Час установки вікон становить 30-40 хвилин, за такий термін приміщення сильно не охолодитися, ні меблі ні побутова техніка не постраждають. Тим більше сучасна технологія заміни віконних конструкцій передбачає використання захисного екрану. Також серед переваг можна виділити наступні:

  • більш низька вартість конструкцій (акції і знижки);
  • менший термін виготовлення замовлення як наслідок малої завантаженості виробництва;
  • більш якісна робота монтажників, які в холодну пору року не так завантажені, не поспішають і можуть приділити кожному замовленню достатній час;
  • можливість установки вікон, при наявності, в день замовлення.

Ще однією перевагою є те, що в холодну пору року легше помітити недоліки установки, так як протяг більш відчутний. Якщо будуть які-небудь помилки їх відразу ж можна буде виявити і виправити.

Особливості заміни вікон взимку

Установка пластикових вікон в зимовий період може мати негативні наслідки, якщо робота здійснена неякісно. Так як монтажна піна вимагає певного рівня вологості повітря (вона діє при контакті з водою/вологою), то взимку, коли повітря сухіше, реакція може не відбутися. У такому випадку при зміні погоди, коли реакція все ж відбудеться, є ризик пошкодження конструкції або викривлення отвору. Для того, щоб уникнути подібних наслідків використовують спеціальні зимові герметики і виробляти установку при певній погоді.

Так що побоюватися встановлювати вікна взимку не варто, але вибір все ж за вами. Якою б період ви не робили установку, переконайтеся, що вас обслуговують висококваліфіковані фахівці.

← Повернутися назад


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×