Арочні металопластикові вікна – оригінальне дизайнерське рішення для вашого будинку

Пластикові вікна давно вже перестали бути новинкою. Тим не менш, вони до сих пір користуються великим попитом. Це і не дивно, адже вікна ПВХ практичні, багатофункціональні і не потребують особливого догляду. Ці риси явно виділяють їх серед безлічі інших видів. Але хоч як крути, завжди нам хочеться зробити свій будинок затишним і красивим. У цій справі вам можуть добре допомогти арочні металопластикові вікна .

Арочные окна

 

Особливості нестандартних вікон ПВХ

Великі вікна нестандартної форми – це ідеальне рішення для вашого будинку. Вони є головним акцентом в дизайні, в якому відчувається витончений смак власника житла, а також його творча натура. Вікна відкривають красивий і просторий вид, яким ви і ваші гості зможуть милуватися в будь-який час.

За своєю структурою незвичайні вікна арочної форми є складною конструкцією, яка потребує проведення ретельних вимірів і відповідальної установки. Адже найменша помилка призведе до порушення їх функціональності. Тому якщо хочете забезпечити тривалу і надійну експлуатацію арочних вікон необхідно уважно продумати всі деталі, починаючи від розподілу конструкції і закінчуючи способом обробки укосів після монтажних робіт.

При здійсненні вимірів нестандартних арочних вікон використовують один з двох популярних способів. У першому випадку визначаються розміри майбутньої конструкції по опорних точках. У другому ж задіють використання спеціального шаблону, який виготовляється на основі розмірів віконного отвору. Дуже важливо при проведенні всіх вимірів нестандартних вікон врахувати спосіб їх монтажу, так як саме цей фактор може впливати на розмір зазору для деяких герметизуючих матеріалів.

Арочні металопластикові вікна представлені у великому асортименті. Залежно від особливостей конструкції їх можна поділити на кілька груп:

  • мавританської форми;
  • стрілчастої форми;
  • англійської форми;
  • полуциркульной форми.

Переваги вікон ПВХ

Серед основних переваг аркових пластикових вікон можна виділити:

  • нестандартний і в той же час вишуканий зовнішній вигляд;
  • високий рівень пропускання світла в приміщення;
  • можливість декорувати арочні механізми безліччю способів (ламіновані, вставкою вітража і т.д.);
  • простота в догляді і т.д.

Вартість таких конструкцій, безумовно, на порядок більше, ніж стандартних вікон. Але це того варто, адже вони ідеально поєднують в собі безліч переваг, висока якість і багатофункціональність. Також до недоліків аркових віконних установок можна віднести складність їх монтажу. Але це не настільки вже й значний мінус, адже, як правило, їх установкою займаються майстри – вам нема про що турбуватися.

Купити пластикові вікна фото готових моделей, яких представлено в галереї можна на нашому сайті без зайвих переплат. Ми здійснюємо доставку по всій країні. Уточнити умови замовлення та оплати можна в менеджера магазину за номером, який знайдете на головній сторінці.

← Повернутися назад


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×