Скільки коштує пластикове вікно в Україні і що впливає на вартість?

Якщо ви вирішили змінити старі дерев’яні віконні конструкції або ж засклити балкон, то мало не перше ваше питання, скільки коштує пластикове вікно в Україні. Відразу отримати відповідь не вийде, так як є маса індивідуальних чинників, що впливають на вартість. В ідеалі потрібно виконати попередній розрахунок металопластикових вікон . Без нього діапазон цін буде максимально широким (від 1500 до 10 і більше тисяч гривень), що не дуже інформативно.

пластиковые окна украина

Що впливає на ціну віконної конструкції?

До основних факторів ціноутворення відноситься наступне:

  • тип конструкції. Найдоступніший варіант – одностворчатое вікно, а одні з найбільш дорогих – французьке скління балкона (від підлоги до стелі). В останньому випадку фактично передбачається від 6 до 12 і більше стулок;
  • загальні розміри. Чим більше площа скління, тим вище витрати: це підтвердить будь-який калькулятор пластикових вікон;
  • чисельність елементів, що відкриваються. Глуха стулка обійдеться дешевше, ніж відкривається, так як в першому випадку не передбачено відповідна фурнітура – петлі, запірні елементи, ручки тощо.;
  • тип профілю, склопакета і фурнітури. Визначальні елементи конструкції, прямо впливають на вартість. Якщо ви хочете знати, скільки коштує пластикове вікно в Україні, то узагальнено відповідь буде такою – від 1500 грн. А ось коли ви знаєте, що будете використовувати, скажімо, профільну систему Aluplast 2000, 2-камерний склопакет товщиною 32 мм і фурнітуру Roto, то, наприклад, для розміру 1700х1300 отримаєте більш точну оцінку – 3180 грн;
  • набір додаткових комплектуючих, таких як підвіконня, відливи, козирки і т.д. Їх наявність збільшує вартість;
  • установка та інші супутні роботи (демонтаж, обробка укосів, вивезення сміття тощо.).

Отже, для визначення ціни потрібно знати тип конструкції, приблизні розміри, визначитися з кількістю стулок. Далі, вибираючи різні види профілю, склопакета, фурнітури і додаткових комплектуючих можна підібрати оптимальний за ціною варіант з необхідними експлуатаційними параметрами.

Де дізнатися вартість?

Отримати інформацію про ціну ПВХ-вікон можна різними способами. Ось лише кілька варіантів:

  1. Відвідати офіс віконної компанії. Менеджери попросять повідомити вихідні дані, запропонують різні варіанти на вибір.
  2. Проконсультуватися в телефонному режимі. Аналогічний варіант, правда, в ряді випадків все ж клієнтові повідомляються лише орієнтовні розцінки, а деталі пропонують дізнатися в офісі.
  3. Прорахувати самостійно, використовуючи калькулятор металопластикових вікон в інтернеті. Досить зручний варіант, який дозволяє самостійно задати потрібні базові параметри, порівняти різні варіації і т.д.

Звертаємо увагу, що у всіх цих випадках можна дізнатися лише орієнтовну вартість. Ні калькулятор вікон ПВХ, ні менеджер в офісі не повідомлять остаточну ціну, до моменту здійснення замірів на об’єкті. Навіть в одній будівлі на різних поверхах балконні та віконні прорізи можуть відрізнятися за розмірами.

Якщо ви хочете дізнатися, скільки коштує пластикове вікно в Україні, використовуйте калькулятор вартості компанії «4 Вікна».

← Повернутися назад


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×