Коли потрібне регулювання пластикових вікон і як воно виконується?

Одна з особливостей ПВХ-вікон – простий догляд і високий рівень надійності і довговічності. Але навіть ці віконні конструкції періодично вимагають обслуговування. Одне з його різновидів – регулювання пластикових вікон , що дозволяє усунути певні незручності в процесі експлуатації і попередити більш серйозні пошкодження, що вимагають повноцінного ремонту або заміни елементів фурнітури і інших комплектуючих.

ремонт пластикових вікон

Коли потрібно регулювання вікон?

Подібні роботи часто вперше проводяться відразу після монтажу, а їх мета – забезпечити правильне відкривання стулок і бездоганну роботу фурнітури. Також регулювання вікон в Харкові нерідко потрібна, коли процес установки виконаний з порушенням основних вимог, конструкція не виставлена ​​по рівню, не належним чином закріплена в отворі і т.д.

Регулювальні роботи можуть знадобитися і в процесі експлуатації. Ось лише кілька ймовірних причин:

  • віконна конструкція з плином часу деформувалася (припустимо, через механічних впливів);
  • окремі комплектуючі для пластикових вікон вийшли з ладу (через знос або шлюбу);
  • щільність прилягання стулки не відповідає поточній порі року (установники, якщо виконують монтаж вікон влітку, то виставляють відповідний притиск – більш легкий. В ідеалі взимку його потрібно змінити, щоб виключити протяги і продування);
  • втратив пружність ущільнювач (в даному випадку може допомогти і ремонт, і регулювання вікон , відповідно його заміна або ж зміна притиску стулок);
  • з’явилися труднощі з експлуатацією віконної конструкції (туго працює ручка, стулка провисає або зачіпає раму при відкриванні / закриванні, вікно не закривається щільно і т.д.).

Підготовка до сезону вікна ПВХ: регулювання притиску

Одним з найпростіших видів регулювальних робіт є настройка щільності прилягання віконної стулки до рами. В ідеалі її необхідно робити двічі на рік: перед влітку залишати притиск, а напередодні холодів – посилювати. В останньому випадку підвищується рівень герметичності, що позитивно позначається на теплоізоляційних властивостях і захисту від шуму з вулиці.

Таке регулювання пластикових вікон може мати не тільки сезонний характер. Так, якщо ви помітили продування або ущільнювальна гумка досить зношена, то є сенс підсилити притиск стулки. Робиться це за рахунок переміщення зацепов або ж прокрутки ексцентриків (залежить від типу використовуваної фурнітури).

Щоб перевести стулку в зимовий режим, потрібно провернути ексцентрик за годинниковою стрілкою на кілька міліметрів. Для цих цілей зазвичай використовується шестигранник, також може підійти плоска викрутка або навіть плоскогубці. Все ексцентрики конкретної стулки потрібно привести в однакове нове положення.

Якщо їх регулювання неможлива, то на зацепах викручуються болти і пересуваються ближче або далі від приміщення – відповідно для літнього та зимового режиму.

У тих випадках, коли ви не впевнені у власних силах, краще не намагатися робити що-небудь самостійно. Професійна регулювання пластикових вікон – це гарантія усунення дрібних несправностей і спосіб захисту від більш серйозних поломок.

Дивіться також: Aluplast, WDS вікна, москітні сітки, Шумоізоляція, Скління балкона

← Повернутися назад


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×