Однокамерний і двокамерний склопакети – конструкції, добре зберігають тепло

При установці віконних конструкцій завжди потрібно звертати увагу на кількість стекол і камер. Це впливає на рівень шумоізоляції, збереження тепла, розмір і вага вікна, а також на ціну. Склопакет може бути однокамерним, двокамерним і трикамерним.

однокамерний склопакет

Однокамерний склопакет – що це таке?

Для початку розглянемо, що ж собою являє склопакет. Це конструкція, що складається з декількох стекол з повітряними камерами між ними. Камери заповнені осушувачем, який запобігає появі конденсату. Внутрішній і зовнішній герметик підвищує міцність і не пропускає пил.

Як вже було написано раніше, є однокамерні склопакети, двокамерні і трикамерні. Кожен з них має свої особливості і сферу використання. Найбільш простий – перший варіант. Для порівняння розглянемо всі 3 види:

  1. Однокамерний склопакет . Складається з 2-ух стекол і камери між ними. Така конструкція досить легка, а тому навантаження на фурнітуру в ній менше. Також він пропускає в приміщення більше світла і вигідний за ціною. Але звуко- і теплоізоляція в однокамерних склопакетах гірше, а тому їх встановлюють переважно на балконах і лоджіях. Найбільш популярні такі конструкції в південних регіонах.
  2. Двокамерний склопакет. Являє собою 3 скла і 2 камери. Скло можуть перебувати на однаковій відстані одна від одної або ж на різному, що збільшує звукоізоляцію. У порівнянні з однокамерним, двокамерний варіант важче і дорожче, але саме він є найбільш популярним серед покупців.
  3. Трикамерний склопакет . Є конструкцією з 4-х стекол і 3-х камер. Цей варіант не користується великою популярністю через своїх громіздких розмірів і високої ціни. Його найчастіше використовують в регіонах з низькими температурами або ж якщо хочуть домогтися максимальної шумоізоляції. Для подібних склопакетів застосовують посилений профіль.

Якщо ви хочете купити однокамерний склопакет, ціна на який не буде завищена, то вам слід звернутися в «4 Вікна». Тут вам допоможуть з вибором, детально розкажуть про переваги і правила експлуатації. Фірма також пропонує двокамерні варіанти, а за бажанням клієнта може виготовити і трикамерні.

Заміна однокамерного склопакета на двокамерний

Найчастіше, люди змінюють один склопакет на інший, щоб в приміщенні краще зберігалося тепло. Однокамерний варіант вважається бюджетним, а коли у людей з’являється можливість, то вони вже виробляють більш дороге і надійне скління.

При заміні обов’язково виникає питання: «Чи потрібно міняти все вікно або ж досить замінити сам склопакет?» Якщо спочатку встановлювалося вікно з розширеним, а не стандартним однокамерним склопакетом, то саму раму можна залишити. В іншому випадку потрібно міняти повністю всі вікно. Але найчастіше подібні витрати виправдані, так як двокамерні склопакети набагато краще утримують тепло і знижують рівень шуму.

Ви тепер знаєте про те, які бувають склопакети, їх основні переваги та недоліки. Прийшов час вибирати те, що більше вам підійде. Компанія «4Вікна» стане вам надійним помічником, так як сама є виробником і зможе зробити все відповідно до ваших вимог і перевагам. Якщо ж вам потрібна заміна старого однокамерного варіанту на двокамерний, то фірма допоможе вам зробити це з найменшими витратами і найбільшою вигодою.

← Повернутися назад


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×