Чому обирають нас

Власне виробництво

Компанія 4 Вікна – є одним з лідерів виробництва і встановлення металопластикових вікон. Також, це гідний конкурент для інших компаній, що надають аналогічні послуги в Україні. Власне виробництво, дає можливість компанії 4 Вікна гарантувати якість послуг, що надаються, так як вона не має посередників, зате має цілий ряд особливостей і переваг. Стандарти виробників світового рівня давно стали правилом для компанії 4 Вікна.

Доступні ціни

Доступні ціни в компанії 4 Вікна, обумовлені відсутністю посередників (пряме співробітництво з постачальниками), використанням сучасного обладнання, систем управління та оптимізації. Таким чином, кожна послуга, від використовуваного матеріалу і комплектуючих для вікон, до монтажу, формує лояльні ціни для клієнта. Вартість послуг обговорюється і підтверджується договором заздалегідь, що дає гарантію клієнту отримати саме те, що він хотів за прийнятною ціною.

Супутні товари

Замовляючи послуги з виробництва та встановлення металопластикових вікон у компанії 4 Вікна, можна розраховувати не тільки на високу якість матеріалу і монтажу, а й на додаткові послуги, в яких найчастіше потребують клієнти. Всі супутні матеріали (жалюзі, москітні сітки, підвіконня, ламінація білого профілю та ін.), Також мають високу якість і гідний асортимент, що дуже важливо для сучасного, вимогливого клієнта. На багато додаткові товари поширюється гарантійне та сервісне обслуговування.

Про компанію

Компанія 4 Вікна має багаторічний досвід роботи, згуртовану команду професіоналів і гарну репутацію. Саме ці складові роблять її гідним суперником для конкурентів і кращим помічником для клієнта.

Власний будинок, для кожної людини, асоціюється з теплом, затишком і комфортом. Основне завдання компанії, створити необхідні умови для забезпечення того самого домашнього вогнища. Тут використовуються тільки високоякісні матеріали, які є не тільки довговічними, але і зручними в застосуванні.

На сайті, клієнт може ознайомитися з переліком основних і додаткових послуг, що надаються компанією 4 Вікна. Асортимент послуг порадує навіть найвибагливішого споживача.

Клієнт може бути впевнений в тому, що обумовлені завдання будуть виконані на гідному рівні, і в обумовлений термін. Адже висока продуктивність і команда професіоналів, дозволяє виконати поставлені завдання в найкоротші терміни.

На використовувані матеріали є сертифікати і всі супутні документи. Установка, також, проводиться відповідно до діючих норм ГОСТ, ДБН та СНиП.

Довгострокове гарантійне обслуговування, надання послуг 7 днів на тиждень, стислі терміни виконання робіт, підтверджують високу зацікавленість компанії в задоволенні своїх клієнтів. Індивідуальні та складні проекти? Не проблема: монтажні бригади систематично навчаються новим методикам і способам установки. Йти в ногу з часом – невід’ємна частина надання високоякісних послуг компанією 4 Вікна.

Компанія завжди працює відповідно до попередньо затверджених домовленостями і умовами.

Вікно в спальню

Вікно в спальні – мабуть перше, на що Ви дивіться, прокидаючись щоранку. Крім естетичної краси, дуже важливо, щоб вікно було практичним. А саме: заощаджувало тепло, забезпечувало шумоізоляцію, пропускало досить світла, і звичайно ж, не вимагало ремонту. Компанія 4 Вікна використовує тільки високоякісні матеріали і оригінальні комплектуючі, правильно встановлений склопакет забезпечує збереження тепла і шумоізоляцію, а професіонали компанії, усувають всі незручності і нюанси в перші ж дні після установки.

Вікно на кухню

Вибираючи вікно на кухню, клієнт визначається з дизайном, який буде для нього зручний і естетичний (використовуючи наданий асортимент, або власні ідеї). Компанія 4 Вікна, зі свого боку, забезпечує максимально високу якість матеріалу і монтажу, а також найкоротші терміни виконання замовлення. Клієнт може розраховувати на довговічність металопластикового вікна, забезпечення шумоізоляції, енергозбереження за прийнятну ціну. Компанія забезпечує гарантійне та сервісне обслуговування своїх клієнтів, відповідно до складеного договором.Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×