Довговічність пластикових вікон

Пластикові вікна досить давно з’явилися на ринку нашої країни. Для сучасної людини заміна старих вікон на пластикові стала буденною справою, однак час ПВХ-вікон не пройшло, а популярність тільки зростає. Та й потенційних покупців у цього продукту не стає менше, тому у виробників залишається велике поле для дій.

Чим же зумовлена ​​їх популярність? Все дуже просто. Пластикові вікна відрізняються своєю довговічністю, надійністю і простотою. Деякі вікна з ПВХ-матеріалів можуть вірою і правдою служити своїм власникам багато років. До того ж і ціна вікон доступна практично кожному. А головною перевагою металопластикових конструкцій, без сумнівів, є їх теплосберегающая функція. За підрахунками експертів, близько 60% тепла зберігається в приміщенні з пластиковими вікнами. Саме тому населення масово віддає перевагу ПВХ-вікон.

Термін експлуатації металопластикових конструкцій

Пропонуємо докладніше розібратися з темою терміну експлуатації металопластикових конструкцій, так як реальні терміни служби і терміни, обіцяні маркетологами і продавцями, іноді значно розходяться.

Коли мова заходить про термін служби вікон, необхідно розуміти, що є гарантійний термін, який забезпечує виробник, а також реальний термін експлуатації. Як правило, компанії встановлюють гарантію на пластикові вікна терміном на один рік. За цей рік можуть проявитися дефекти, пов’язані з виробничим браком. Тоді покупку вам повинні замінити. Після року експлуатації вже можна говорити про реальний термін служби. На практиці безперебійно вікна можуть працювати близько п’яти років. Протягом цього часу не повинно виникати значних неполадок. Після п’яти років активної експлуатації починають відмовляти деякі комплектуючі: може розхитатися частину у формі притиск. Також вікна можуть почати продувати. Однак це не означає, що потрібно відразу ж купувати нове вікно. У таких випадках достатньо невеликого ремонту, і ваше вікно прекрасно прослужить вам ще багато років.

Важливим фактором довгої служби пластикових вікон є дбайливе ставлення і регулярна профілактика поломок, а також професійна установка і монтаж вікна.

Якщо при установці вікна були допущені елементарні помилки: погано зафіксований підвіконня, не доопрацьований монтаж швів, не рівно встановлено вікно або укоси, – це загрожує швидкими поломками. Підвіконня може розхитатися, а з боку швів і стиків буде дути. Для того, що б таких проблем не виникло, знайдіть майстра, робота якого перевірена часом.

Що ж стосується регулярного догляду та профілактики поломок, все залежить від власника. Є певні правила та інструкції по догляду за пластиковими вікнами. Їх не багато, але якщо дотримуватися всіх рекомендацій, термін служби вашого вікна значно виросте. До основних видів догляду та профілактики відноситься чистка вікна, заміна ущільнювача, мастило рухомих частин, а також переклад вікна в режим зима-літо.

Сам по собі матеріал полівінілхлорид, з якого виготовляють ПВХ-профілі, має високу стійкість і довговічність. ПВХ-матеріал був створений ще в 1835 році і по праву вважається одним з перших штучних матеріалів. До початку 50-х років ХХ століття полівінілхлориду практично не могли знайти застосування, хоча і починали потроху випускати. А вже після 50-х матеріал почали активно використовувати для виготовлення пластикових вікон. Спочатку така практика з’явилася в США, а потім прийшла і в Європу. Варто відзначити, що за ці роки пластикові вікна значно еволюціонували. Змінився підхід до виробництва, та й самі складові. Завдяки високому попиту на продукцію і високу конкуренцію, виробники були змушені вдосконалюватися і покращувати якості матеріалу і готового виробу.

За десятиліття роботи і всіляких дослідів і досліджень вдалося домогтися не тільки екологічності, зносостійкості, але і довговічності вікон з пластика. На даний момент пластикові вікна служать набагато довше за своїх дерев’яних аналогів.

Переваги пластикових вікон

Хочеться також нагадати, що пластик не схильний до гниття, стійкий до впливу навколишнього середовища, відмінно переносить вологу, високі і низькі температури.

В цілому пластикові вікна дуже практичні і незамінні в сучасних квартирах. Якщо у вас до сих пір стоять старі радянські вікна з дерева, неодмінно задумайтесь про встановлення пластикових. Тим більше, що за останній час вікна стали володіти ще більш просунутим і розширеним функціоналом. З’явилися «розумні» вікна, вікна з замком, а також броньовані і протиударні конструкції.

Встановивши пластикове вікно, можете не сумніватися, що термін його служби в більшості випадків залежить від вас. Звичайно ж бувають винятки у вигляді недобросовісних компаній, які виробляють дешеві неякісні вікна. Такі вікна можуть підвести вас і через невеликий проміжок часу. Тому радимо вам звертатися до компаній з ім’ям, які довели свою якість на ділі.

← Повернутися назад


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×