Ремонт пластикових вікон

Пластикові вікна, як і будь-яке інше функціонуючий пристрій періодично потребує ремонту. Металопластикові конструкції в цілому дуже надійні і якісні вироби, але іноді і з ними виникають проблеми. Існує ряд найпоширеніших поломок, властивих саме пластиковим вікнам. Багато поломки і зовсім виникають через поганий догляд за ними. З якої причини б не трапилася поломка, вікна потребуватимуть ремонту.

Ремонт пластикових вікон справа нелегка. Саме тому багато клієнтів скаржаться на неякісні ПВХ-конструкції. Справа в тому, що не кожен майстер може впоратися з усіма поломками, які трапляються з пластиковими вікнами.

Ми пропонуємо свої послуги по ремонту та профілактики металопластикових конструкцій. Наші висококваліфіковані фахівці багато років працюють в даній сфері і добре орієнтуються у всіх можливих поломках і способах їх ремонту. Більш того, ми даємо гарантію на послуги ремонту, що дає вам можливість звернутися до нас в разі повторної поломки.

При виникненні проблем з пластиковим вікном в першу чергу необхідно провести діагностику і з’ясувати, чи пов’язана ця несправність з неякісним матеріалом або справа просто в нестачі догляду. Залежно від ситуації може знадобитися ремонт вікон або їх регулювання. Також може знадобитися заміна деяких комплектуючих. У цьому випадку можете заздалегідь придбати нову деталь або доручити це нашому фахівцеві.

Ви можете замовити регулювання пластикових вікон, якщо виникли проблеми з відкриттям і закриттям вікна або перестала правильно функціонувати стулка. У цих випадках буде достатньо звичайної регулювання.

Якщо ж у вас зламалася віконна ручка, продуває вікно, деформувався ПВХ-профіль або пошкоджений склопакет, то вам знадобиться повноцінний ремонт.

Варто зазначити, що відсутність своєчасного ремонту може призвести до того, що вікно не підлягатиме відновленню. Саме тому будь-яку виниклу неполадку необхідно якомога швидше усувати.

Наша команда фахівців виконає для вас ремонт фурнітури будь-якої складності, заміну склопакетів, заміну ущільнювача, а також герметизацію пластикових вікон. Ми зможемо усунути будь-які несправності швидко і якісно. Також при необхідності ми надамо консультацію щодо подальшого догляду за вікном. Замовити послугу можна на нашому сайті або зателефонувавши менеджеру.Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×