Спец пропозиції

IQ energy

Енергоефективність передбачає раціональне використання енергетичних ресурсів. Європейське суспільство давно прийшло до усвідомлення того, що потрібно максимально знижувати споживання ресурсів і всіляко підвищувати енергоефективність житлових приміщень. В Україні про таке поняття заговорили зовсім недавно. Саме зараз, коли тарифи в країні ростуть, необхідно серйозно задуматися про зниження енерговитрат на обігрів приміщень, а також про максимальної економії теплової енергії.

Не так давно за підтримки іноземних донорів в Україні стартувала програма IQ energy. Цей проект запустили з метою допомогти українцям утеплити своє житло, і підвищити загальну енергоефективність українських квартир. Розроблено програму була Європейським банком реконструкції та розвитку спеціально для нашої країни. До проекту приєдналися міжнародні донори з ЄС, Швеції, а також фонд Е5Р.

Як працює ця програма?

Все дуже просто. Українцям пропонують інвестувати в енергоефективність свого житла, взявши на цей проект кредит. Пізніше, після виконання всіх умов програми IQ energy, учасник може претендувати на грантову заохочення (компенсацію) від ЄБРР у ​​розмірі 15-20% від суми інвестицій. Виділяються гранти до трьох тисяч євро на одну людину. Всього на дану програму було виділено 15 мільйонів євро. Варто зазначити, що програмні компенсації виплачуються досить швидко, приблизно через місяць після підтвердження заявки. До того ж, завдяки змінам до Податкового кодексу України, компенсації за програмою IQ energy не обкладаються податком. Виходить, що на руки ви отримуєте повну суму компенсації.

Для отримання гранту не достатньо просто утеплити приміщення, зробивши покупку у будь-якого виробника пластикових вікон. Необхідно виконати умови програми. Був розроблений каталог обладнання і матеріалів, які пропонують для установки учасникам програми. Весь перелік матеріалів має високі стандарти і показники енергоефективності. За рахунок цього українці будуть інвестувати тільки в високопродуктивні технології, рекомендовані європейськими фахівцями. Рекомендована продукція здатна підвищити енергоефективність в середньому на 20%.

Для співпраці та впровадження проекту в Україні ЄБРР вибрав два українські банки – ОТП Банк і Укрсиббанк. Ці банки є партнерами програми і надають кредити на утеплення житла.

Варто відзначити, що крім грошової компенсації, фахівці проекту також надають консультаційні послуги.

Як отримати компенсацію за програмою IQ energy?

Для того, щоб виконати умови програми та отримати грант, необхідно звернутися в компанію, яка продає пластикові вікна, що відповідають умовам. Для цього необхідно вибрати відповідну конструкцію і знайти її в каталозі рекомендованих матеріалів.

Після вибору пластикових вікон, необхідно оформити кредит або розстрочку в одному з банків-партнерів проекту.

Важливим етапом участі в програмі є фотозвіт про ремонт. Для підтвердження робіт по утепленню вашої квартири або будинку, необхідно зробити фотографії квартири до ремонту, під час монтажу, а також по завершенню будівельних робіт. Таким чином ви створите сертифікат відповідності, який надалі буде доказом про виконану роботу.

Після того, як установка вікон готова, ви можете перейти до подачі заявки для участі в проекті. Заявку слід оформити онлайн протягом 4 місяців після отримання кредиту. До заявки додається вся необхідна документація, а також фотозвіт.

Ви зможете отримати грошову компенсацію тільки в тому випадку, якщо всі умови проекту будуть виконані.

  1. Кредит на купівлю металопластикових вікон повинен бути оформлений в банку-партнері.
  2. При виборі матеріалів необхідно відштовхуватися від рекомендованого «Каталогу технологій».
  3. Ви завершили установку вікон не пізніше чотирьох місяців після видачі кредиту.
  4. Приміщення, в якому були встановлені пластикові вікна, є доступним для учасника проекту.
  5. Всі проведені монтажні роботи відповідають нормативним документам.
  6. Кредит не повинен бути погашений на момент подачі заявки на компенсацію.
  7. Виконання всіх пунктів вимог повинні бути перевірені і підтверджені технічними фахівцями проекту.


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×