Винос балкона

балкон с выносомВиніс балкона – один із найбільш виправданих способів збільшення житлового простору. На перший погляд може здатися, що додаткові 20-30 см з боків і по довжині – це не дуже істотний приріст, але на практиці кожен сантиметр грає роль. Один квітковий горщик на підлозі, плінтус товщиною 2 см, обшивка стін теплоізоляційними матеріалами – все це окремо і в комплексі істотно зменшує корисну площу.

Виніс балкона по підлозі або підвіконню дасть вам такі переваги:

 • утеплення парапету – здійснюється разом із виносом;
 • додаткові можливості – ви зможете поставити балконні меблі, наприклад, вбудовані шафи для зручного зберігання предметів;
 • широке підвіконня – ви зможете вирощувати на ньому кімнатні квіти, розмістити предмети декору або зберігати потрібні речі.

Не важливо, чи плануєте ви тут зберігати речі, сушити білизну або облаштувати робочий кабінет, виніс балкона в Харкові – це чудовий спосіб забезпечити як приріст корисного простору, так і максимальну функціональність. Звертайтеся в компанію «4 Вікна», щоб дізнатися всі деталі.

Остекление балконов с выносом

Скління балконів із виносом: актуальні варіанти

Розширити балкон сьогодні можна як по плиті основи, так і по підвіконню. У першому випадку попередньо демонтується парапет. Як правило, поверх старої бетонної основи наварюється металевий каркас більшого розміру (плюс 30-40 см вперед і з боків). У результаті винесення балкона по плиті забезпечується саме збільшення корисної площі. Після виносу балкона по підлозі можна виконати або французьке скління від підлоги до стелі, або зробити новий парапет і встановити традиційну балконну раму.

Варіант зі збільшенням по підвіконню передбачає виведення площині скління за парапет, назовні. Трудомісткість таких робіт нижче, як і вартість реалізації. Винос балкона по підвіконню від статі здійснюється на 30 см. Цей варіант найчастіше застосовують в панельних будинках, адже він дозволяє збільшити площу конструкції без збільшення її ваги. Під виніс балкона по підвіконню також створюється металевий каркас із куточків, які фіксуються до парапету. Ця зварна конструкція і є опорою для віконної рами. Додатково також виконується нарощування даху. Підвіконня з виносом розширює простір для зберігання речей на балконі при збереженні вихідної площі. Тут можна розміщувати горщики з квітами, а також організувати різні системи зберігання.

Кому довірити виніс балкона?

Збільшення по підвіконню та виніс балкона по підлозі в Харкові важливо довірити професіоналам. Ще на етапі проєктування необхідно оцінити поточний стан плити основи та парапету, їх здатність витримати як вагу металевого каркаса, так і ПВХ-скління. За необхідності старі або аварійні конструкції попередньо посилюють, а вже після цього виконують виніс балкона.

В основі реалізації будь-якого варіанту розширення лежать зварювальні роботи. Їх повинні виконувати кваліфіковані фахівці з відповідним досвідом і знаннями. А вже коли балкон збільшений, як правило, потрібно реалізувати повний комплекс ремонтних робіт, зокрема:

 • встановити висококласні віконні конструкції;
 • утеплити стіни, підлогу та стелю, зробити теплу підлогу за необхідності;
 • вивести електричну проводку та організувати електроточки;
 • зробити фінішне оздоблення;
 • виготовити та встановити меблі.

Успішність скління балкона з виносом і всіх робіт із благоустрою прямо залежить від кваліфікації та досвіду фахівців, які будуть ними займатися. А довірити їх варто спеціалізованим компаніям із командою професіоналів. Інакше можливі серйозні проблеми з надійністю та довговічністю виносної конструкції або всього об’єкта, герметичністю, звуко- і теплоізоляційними властивостями тощо.

Виніс балкона: ціна в Харкові

Розцінки на такий вид послуг залежать від різних факторів:

 • загальних розмірів балкона і/або лоджії, тому ціни безпосередньо прив’язані до метражу;
 • виду збільшення: виніс по підвіконню або по плиті;
 • загального переліку робіт. Істотно заощадити можна, якщо замовити комплексний ремонт із виносом, склінням і обшивкою. У цьому випадку ціни стартують від 680 гривень за метр.

Компанія «4 Вікна» гарантує високу якість робіт зі збільшення простору та площі балконів, адже співпрацює з перевіреними виробниками та має команду досвідчених професіоналів. Також ми пропонуємо найкращі ціни на виніс балкона в Харкові. Приблизну вартість можна уточнити в телефонному режимі, а точні значення повідомлять наші представники після виконання замірів на об’єкті.

Дивіться також: Зовнішня обшивка балкона, Внутрішня обшивка балкона, Балкон під ключ, Французький балкон, Двері на балкон

Як збільшити балкон: варіанти розширення
Один з найпростіших і реально здійсненних способів збільшення житлового простору – розширення балкона або лоджії. Причому можна як домогтися приросту площі, так і просто...
Балкони під ключ ціни і особливості замовлення
Багато з нас добре знають, що являє собою балкон і яку роль він здатний грати в будинку. Такого роду нежитлові майданчики невеликих розмірів, які...
Утеплення балкона пінопластом – чому це так популярно?
Про балконі, як приміщенні, можна міркувати по-різному. Можна говорити, що він зберігає тепло, тому що якщо б його не було, то тепловтрати через вікно...


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×