Балкони

Час, коли балкон був складом для різноманітного мотлоху та непотрібних речей, пройшов. Зараз люди віддають перевагу використовувати будь-які квадратні метри максимально раціонально. В компанії 4 Вікна ви можете скористатися комплексом послуг “Балкон під ключ” або обрати будь-який тип облаштування балкону (лоджії) окремо:

Застеклення балкону

Для того щоб перебувати на балконі було максимально комфортно, його потрібно застеклити, адже відкриті балкони не можуть бути комфортним робочим місцем або кімнатою, тим паче при прямому контакті з холодним повітрям, знажується і температура в квартирі. В залежності від того, який варіант ви обираєте (“теплий” або “холодний”) ми допоможемо підібрати вам усі необхідні комплектуючі.
Детальніше

Застеклення лоджії

Лоджія, навідміну від балкону, відкрита тільки з однієї – зовнішньої – сторони. Вона вмонтована в фасад будинку та дві її стінки є стінами будинку.

Тому тут можна використовувати більш громіздкі конструкції для застеклення.
Детальніше

 

Французький балкон

Конструкція, висотою від полу до стелі, що дозволяє отримати максимальне освітлення приміщення, візуально розширити простір та домогтися неймовірного панарамного вигляду. Французький балкон виглядає дуже стильно та ефектно. Серед недоліків – відсутність підвіконня та площина вікон, які потрібно мити, становиться значно більше. Окрім того, для реалізації французького застеклення необхідно демонтувати парапет, що збільшує тривалість процесу встановлення.
Детальніше

 

 

Винос балкону

Якщо ви хочете збільшити простір свого житла на декілька квадратніх метрів, варіант з виносом балкону – те, що вам потрібно. Винос балкону буває: по підвіконню (найбільш розповсюджений варіант, процес монтажу складається у встановленні металевих кутів до парапету балкону, таким чином можливе збільшення по підвіконню до 30 см); винос конструкції від підлоги (результат – розширення простору в області перил парапету; балкон розширюється на 30%, можливість встановлення широкого підвіконня); розширення балконної плити (результат – збільшення площі підлоги; найбільш складний варіант розширення, що займає більше часу, оскільки доводиться демонтувати парапет і в більшості випадків, посилювати плиту).
Детальніше

 

 

Утеплення балкону

Утепення балкону слід виконувати до його застеклення.
Від правильного вибору матеріалів для утеплення буде залежати, наскільки тепло буде у вашій квартирі.

В компанії 4 Вікна можливі наступні варіанти матеріалів – пенопласт та стеродур, для максимальної теплоізоляції та герметизації можна використовувати тепловий екран.
Детальніше

 

 

Двері на балкон

Найбільш розповсюджена конструкція – примикання вікон з одного або двух вікон двері.
Балконні двері бувають з різними видами відкривання: розсувні дозволяють максимально зберегти простір, поворотно-відкидні дозволяють не тільки відкривати двері, але й їхню верхню частину, що ідеально для провітрювання. ПОлотно балконної двері може бути заповнено склом як повністю, так і тільки верхня її частина.
Детальніше

 

Меблі на балкон

Обираючи меблі на балкон, слід враховувати його площу. Самі меблі мають гармоніювати з внутрінньої обшивкою та мати такі функції, як компактність, функціональність та мобільність. В нашій компанії ви можете замовити виготовлення шкафів, тумб та полиць з різних матеріалів.
Детальніше

 

Балкон під ключ

Балкон під ключ включає в себе повний комплекс послуг по ремонту балкону та його реконструкції: виніс балкону; застеклення; утеплення; зовнішня обшивка; внутрішня обшивка; укладка підлоги. Перелік пунктів може корегуватися в залежності від побажань клієнтів.
Детальніше

 

Як збільшити балкон: варіанти розширення

Один з найпростіших і реально здійсненних способів збільшення житлового простору – розширення балкона або лоджії. Причому можна як домогтися приросту площі, так і просто додати місця, змістивши скління далі щодо парапету. Перед тим, як збільшити балкон , потрібно визначитися з конкретним варіантом розширення, а в ідеалі – знайти професіоналів, які якісно виконають настільки трудомісткі, непрості … Продовжити читання “Як збільшити балкон: варіанти розширення”

Балкони під ключ ціни і особливості замовлення

Багато з нас добре знають, що являє собою балкон і яку роль він здатний грати в будинку. Такого роду нежитлові майданчики невеликих розмірів, які можна знайти практично в кожному багатоповерховому будинку. Ще кілька років тому вони служили в якості місця, де люди зберігали всякі непотрібні речі, які ніде було розмістити в квартирі, та й викинути … Продовжити читання “Балкони під ключ ціни і особливості замовлення”

Утеплення балкона пінопластом – чому це так популярно?

Про балконі, як приміщенні, можна міркувати по-різному. Можна говорити, що він зберігає тепло, тому що якщо б його не було, то тепловтрати через вікно були б значно більшими. І це так. Але якщо розглядати балкон як окреме приміщення, яке могло б нести кілька більш важливу функцію ніж для збереження продуктів взимку, то питання його утеплення … Продовжити читання “Утеплення балкона пінопластом – чому це так популярно?”Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×