Типові несправності пластикових вікон (Частина 2)

Пластикові вікна давно стали одним із символів будинків з енергозберігаючими функціями. Для кліматичних умов, в яких ми проживаємо, безсумнівно важливо мати хороші герметичні вікна. Вони будуть зберігати тепло і затишок у вашому домі. Сучасні пластикові вікна володіють відмінними характеристиками і виконують безліч додаткових функцій.

Але іноді, довговічні і надійні пластикові вікна можуть засмутити своїх власників несправностями і поломками. Найчастіше це трапляється через неналежне догляду за металопластиковими конструкціями, проте періодично зустрічається і виробничий брак.

Давайте розглянемо декілька поширених проблем, які можуть виникнути у вас через кілька років експлуатації пластикових вікон.

Утворюється протяг в районі нижніх і верхніх петлею

Така проблема зустрічається досить часто. У таких випадках з проміжку між петлями в приміщення потрапляє холодне повітря. Це може статися через відсутність притиску або якщо притиск мало хороший. У такому випадку слід його замінити.

Продування може відбуватися через неякісне ущільнювача, або ущільнювача з тріщинами. Також може виникнути проблема з геометрією рами. Тоді не відбувається щільного закриття вікна і воно починає пропускати повітря.

Це досить складна проблема, тому радимо вам звернутися до майстра.

Хитається підвіконня

Підвіконня є важливим комплектуючих пластикового вікна. Як правило, його встановлюють разом з самою конструкцією. Коли його недостатньо щільно і надійно встановили, згодом підвіконня починає розхитуватися. Це відбувається через регулярні навантажень на нього.

Варто відзначити, що щільно прилягає до вікна підвіконня також відповідає за теплосберегающую функцію. Якщо ж конструкція починає розхитуватися, можливі тепловтрати. Ще при установці пластикового вікна, неодмінно зверніть увагу на те, щоб підвіконня не фіксували монтажною піною. Для підвіконь бажано використовувати будівельну суміш – так значно надійніше.

Іноді підвіконня може частково відходити від вікна. У таких випадках підвіконня слід перевстановити і зміцнити його знизу за допомогою будівельної суміші.

Чому не працює регулювання стулки

Збій в роботі регулювання відбувається через розхитування спеціальних гвинтів. Коли вікна тільки встановлюють, фахівець виконує повну регулювання, проте з часом фурнітура має властивість розхитуватися, тому періодично потрібно повторне регулювання притисків.

При регулюванні гвинти затягують, або, навпаки, послаблюють. Притиски необхідно регулювати також при зміні режимів зима-літо.

Щоб у вас не виникало проблем з притисками запам’ятайте кілька правил. Влітку притиски прийнято послаблювати, щоб вікно трохи пропускало свіжого повітря і більш легко відкривалося. Так як влітку ми частіше відкриваємо вікна на провітрювання, такий спосіб допоможе продовжити термін його експлуатації. Взимку, навпаки, необхідно затягнути притиски, щоб стулки максимально щільно прилягали до віконної рами і не пропускали в приміщення холодне повітря.

Пластикові вікна легко зламати

Така проблема існує тільки у тих, хто встановив собі найпростіші пластикові вікна. Однак, сучасні технології виробництва пішли далеко вперед. Сьогодні виробник пропонує нам безліч варіантів додаткового захисту для металопластикових конструкцій.

За словами експертів, найнадійніші на сьогодні комплектуючі для захисту ваших вікон від злому – це захисні решітки або ролети. Звичайно ролети більше асоціюються з магазинами, однак багато жителів перших поверхів вже встановили собі подібний захист і не скаржаться. Єдиний недолік – ролети регулярно потрібно піднімати і опускати. Але якщо ви розглядаєте цей захист лише на час вашого від’їзду, то варіант дуже навіть непоганий.

Для додання вашого вікна захисних функцій можна також розглянути варіант зміцнення скла і установки спеціалізованої захисної фурнітури. Скло зміцнюють за допомогою захисної плівки. Вона істотно підвищує ударостійкість конструкції. Що ж стосується фурнітури, існують спеціальні ручки з ключем або складні протизламні механізми.

Варто відзначити, що будь-який, навіть саме захищене вікно не здатне повністю убезпечити ваше приміщення. Якщо грабіжник досвідчений, найскладнішу конструкцію він зможе розкрити за 5-10 хвилин. Однак, багато хто може відмовитися від плану, якщо зіткнуться з труднощами при розтині.

Грибок на вікнах

Грибок досить поширене явище, і трапляється ця неприємність у кожного восьмого власника пластикових вікон. Грибок може з’являтися від високої вологості або відсутності вентиляції в приміщенні.

Для профілактики грибка не забувайте регулярно провітрювати приміщення, користуватися кухонним витяжкою і подбати про гідроізоляцію при установці пластикових вікон.

Прибрати утворився грибок можна за допомогою антисептиків, однак обробляти уражену поверхню необхідно ретельно, так як залишився грибок може знову швидко розростися.

Ми розповіли вам про п’ять найпоширеніших проблемах, пов’язаних з пластиковими вікнами. Не забувайте, що профілактика завжди краще і економніше, ніж ремонт.

← Повернутися назад


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×