Як зробити розрахунок вартості пластикових вікон?

Пластикові вікна в наш час досить доступний елемент інтер’єру. Практично кожен житель нашої країни може дозволити собі установку нових сучасних вікон, так як виробники пропонують конструкції з різною ціновою політикою. При виборі вікна безсумнівно виникає питання, як розрахувати його вартість і що на неї впливає. Пропонуємо ознайомитися з основними складовими ціни середньостатистичної ПВХ-конструкції.

Звичайно ж ціна пластикового вікна формується при підсумовуванні всіх комплектуючих, а також ціни монтажних робіт. Є кілька головних пунктів, які впливають на цінову політику.

1) У першу чергу на ціну пластикового вікна буде впливати виробник. Як відомо, на ринку представлено безліч різних пропозицій з продажу пластикових вікон. Є бюджетні вітчизняні варіанти, які пропонують конкурентну ціну. Є відомі торгові марки, які зарекомендували себе на ринку ПВХ-вікон, пропонуючи якісну продукцію. Вона коштує трохи дорожче вітчизняних аналогів. Також на нашому ринку представлені зарубіжні виробники. Їхня продукція найчастіше має високу ціну. Різниця в ціні може становити близько 10%.

2) Основна витратна частина пластикового вікна – це склопакет. Від типу склопакета безпосередньо залежить ціна всієї конструкції. Чим більше стекол в конструкції, тим вище її вартість. Найбільш поширені дво- і трикамерні склопакети. Трохи дорожче обійдуться спеціалізовані енергозберігаючі склопакети, скла з протиударною плівкою або тоновані вікна.

3) Вибір ПВХ-профілю відбувається за аналогією зі склопакетом. Вітчизняні профілі коштують значно дешевше, ніж закордонні. Існують компанії, які займаються випуском вікон німецьких марок в Україні. Такі вікна обійдуться вам дешевше, ніж ті ж марки, випущені в Німеччині. Якість таких конструкцій практично не відрізняється.

4) Ціна ПВХ-конструкції залежить від використовуваної фурнітури і її властивостей. Існує недорога бюджетна фурнітура турецького і українського виробництва. Потрібно розуміти, що і термін її служби буде значно коротшим, ніж якісною європейською фурнітури. У більшості випадків стандартний набір бюджетної і більш дорогої фурнітури відрізняється в ціні на 70-100 гривень за стулку. Значно дорожче буде коштувати фурнітура, що виконує певні властивості. Фурнітура може мати додаткові властивості блокатора, мікропровітрювання або противовзломную функцію.

5) Вибір конфігурації конструкції може здешевити або, навпаки, зробити дуже дорогий вашу металопластикових конструкцій. До конфігурації відноситься форма вікна. Стандартні прямокутні вікна стоять на 20-30% дешевше, ніж вікна нестандартної форми. На ціну буде впливати і розмір вікна. Сам ПВХ-профіль вікна може бути стандартним білим, а може бути виготовлений під дерево або заламінована. Ламіновані профілі коштують на 30% дорожче стандартних.

6) Додаткова комплектація. Як правило, при покупці пластикового вікна компанії пропонують придбати додаткові комплектуючі. Залежно від вибору марки і типу комплектуючих буде значно відрізнятися ціна. Також від більшості комплектуючих ви зможете відмовитися, якщо хочете заощадити.

Це основні моменти, які будуть істотно впливати на кінцеву вартість ваших пластикових вікон. Окремо варто прорахувати вартість монтажних робіт. Тут все залежить від того, будете ви робити установку самостійно або зверніться за допомогою до фахівців.

Якщо вам важко зорієнтуватися в цінах і пропозиціях по пластикових вікнах, завжди можна звернутися до фахівців компанії-виробника, які допоможуть вам прорахувати ціну вікон. Також консультанти запропонують вам різноманітні варіанти конструкцій і їх комплектуючих. Кваліфіковану пораду заощадить ваш час і нерви, а покупка буде в радість.


Зворотний дзвінок
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Виклик замірника
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Замовлення
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
88567961277
87435858648
×
Залишити відгук
Відгуки можуть залишити тільки клієнти нашої компанії мають № замовлення.

×