Чому варто вибрати вікна Aluplast?

Алюпласт в Україні вже став своєрідним символом зручності та комфорту. Німецький бренд вже понад 30 років незмінно радує покупців, даючи їм можливість підвищити рівень життя і відчути всю красу реального європейської якості.

Вікна Алюпласт мають цілу низку переваг, якими характеризуються всі серії профільних систем:

  • висока герметичність;
  • відмінна теплоізоляція;
  • гідна шумоізоляція;
  • зламостійкість;
  • зовнішня привабливість протягом багатьох років;
  • різноманітність декорів і розмірів.

Профільні системи Алюпласт у Харкові замовляють частіше за інші. Це цілком справедливо, адже складно встояти перед вікнами, що виготовлені із застосуванням передових технологічних рішень. А вже на них німецька компанія не скупиться.

Інноваційні рішення Алюпласт

Серед інновацій, які впроваджує виробник, слід виділити особливо важливі для харків’ян. Вони стосуються безпеки, тепло- та шумоізоляції, а також дизайну.

Чому варто вибрати вікна Aluplast?

Максимальна безпека

Збереження майна важливе для кожного з нас. Саме на зниження ризику злому житла у вікна Алюпласт впроваджені технології Safetec Inside та Bonding Inside. На перший погляд, в них немає нічого особливого, але ефективність рішення говорить сама за себе.

Safetec Inside – це використання в структурі профілю твердої перемички та третього ущільнювального контуру. Таке зміцнення гарантує, що зловмисники не зможуть швидко зламати стулки. Додатковим бонусом є ще і зростання показників енергозбереження.

Boarding Inside є особливою технологією вклеювання склопакета в конструкцію з усіх боків. Надсильний клей забезпечує міцне з’єднання скла зі стулками та рамою, забезпечуючи зламостійкість на рівні класу RC2.

Відмінна тепло- і шумоізоляція

Технологія Foam Inside передбачає заповнення камер профілю особливою ​​піною з поліуретану. Начебто нічого незвичайного, але основна суть методу полягає в тому, що піна заповнює камери за допомогою об’ємного розширення, завдяки чому камери забиваються на 100% навіть по кутах.

Це дає чудову тепло- та звукоізоляцію. Так, наприклад, шумоізоляція вікна Алюпласт у порівнянні з аналогами вища на 62%. Навіть якщо за вашим вікном розташована автомагістраль, шуму не буде чутно.

Оригінальний дизайн

На вікна Алюпласт ціна в нашій компанії цілком демократична. Що не заважає їм не тільки мати чудові експлуатаційні якості, але й бути стильним рішенням для будь-якої оселі. Металопластикові вікна – це ж не тільки про скління, а й про індивідуальність і дизайн. І Aluplast дає можливість зробити ваш будинок особливим.

На вибір покупцям пропонується безліч різних варіантів декору, які реалізуються за допомогою фірмових спеціальних декоративних плівок. Не обов’язково залишатися вірним класичному білому кольору, коли можна обрати елегантний антрацит або один з безлічі інших надзвичайних відтінків. Це величезні можливості по створенню унікального дизайну вашого будинку.

← Повернутися назад


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×