Фурнітура для вікон

З поняттям фурнітура знайомі багато. Цей термін зустрічається і при виготовленні меблів і при виготовленні одягу. Не обійтися без неї і при виготовленні звичайних вікон. І хоча від згадки про пластиковому вікні на думку спадають склопакети і білі рами, без фурнітури для вікон не обійтися , звичайно, якщо передбачається вікно відкривати.

найкраща фурнітура для вікон

Основними, найбільш важливими елементами віконної фурнітури є:

  • петлі;
  • запобіжники, які не дозволяють вікна закритися самостійно;
  • фіксатори;
  • механізм для підняття стулок;
  • обмежувачі і ін.

ручки віконні Не менш важливі такі елементи як ручки. Крім деталей, чиї функції полягають у відкритті-закритті вікна, існує противовзломна фурнітура. Найпоширенішою вважається класифікація для цих деталей, заснована на типі поворотного механізму, яких буває три:

  1. поворотна;
  2. відкидна;
  3. поворотно-відкидна.

Перший тип існує і використовується багато років, і саме таким механізмом були оснащені всі вікна до недавнього часу. Цей механізм довів свою надійність і функціональність, чим і пояснюється його затребуваність на сьогоднішній день. Другий вид може застосовуватися в будь-яких вікнах, проте дуже популярним є третій тип, який дозволяє обійтися без кватирок, що дає можливість виготовити і встановити вікно з великою площею прозорості поверхні, не спотворюючи її додатковими перегородками. Завдяки тій самій фурнітурі, елементи якої з’єднані в єдиний налагоджений механізм, одним поворотом ручки можна відкрити вікно, а іншим рухом ручки зафіксувати його в потрібному положенні. Такі механізми можливо встановлювати і на звичайні вікна і на арочні й трикутні.

Як і для будь-якого виду продукції, встановлені норми якості. Якщо вироби були зроблені з дотриманням цих норм, термін служби фурнітури буде довгим, не вимагаючи ремонту.

Однією з основних норм, що пред’являються до віконної фурнітури, є зносостійкість. Від нововстановленого вікна очікують довгої і безпроблемної роботи протягом довгого часу, а не розсипалися після місяця роботи елементів, через що його заклинює, перекошує, а то і зовсім вікно не відкривається або закривається недостатньо щільно. Для розрахунку зносостійкості застосовують термін «цикл», який має на увазі одне повне відкривання і закривання вікна. При оформленні замовлення на виготовлення вікна або покупці фурнітури незайвим буде поцікавитися, скільки циклів гарантує виробник. Нормою експлуатації визнано п’ятнадцять тисяч циклів, однак, це не межа для якісної фурнітури, а лише усереднене значення.

фурнітура для євровікон

Механізми, як правило, виконуються з металу, так як пластикові не відрізняються міцністю, швидко ламаються. Декоративні ж елементи, традиційно виготовляються з пластика, або покриваються їм, як, наприклад, ручки. Металева ручка виглядає не естетично, деформується з часом, покрита же пластиком служить вірою і правдою багато років.

← Повернутися назад


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×