Як збільшити балкон?

У квартирах типової забудови нерідко не вистачає як загальної житлової площі, так і розмірів балкона або лоджії. А збільшити наявний метраж без розміну квартири можна тільки за рахунок збільшення габаритів цих неопалюваних приміщень. Наша компанія робить виніс балкона, тому ми розповімо докладніше, як можна виконати подібне розширення.

Навіщо роблять виніс балкона в Харкові?

Це чудовий спосіб збільшити корисну площу квартири. Розширений балкон стане зручнішим для побутових потреб (сушіння білизни, зберігання речей), плюс тут можна організувати самостійну кімнату (кабінет, зону відпочинку) або виконати об’єднання із суміжною.

Як збільшити балкон - Харків

Основні варіанти виносу балкона

Умовно можна виділити два способи розширенн

  1. Виніс балкона по підвіконню. Вважається найпростішим із технічного погляду та швидким варіантом. Нарощується не площа, а корисний простір над підвіконням. Підвіконна дошка збільшується в ширину – назовні за межі парапету. Щоб виконати таке розширення, на парапет фіксується опорна конструкція з металевих куточків, а на неї встановлюється віконна рама. Реалізувати такий виніс балкона по підвіконню можна тоді, коли парапет виготовлений із цегли або бетону, тобто точно впорається зі збільшеними навантаженнями. Приріст простору може бути від 10 до 35 см. На широкому підвіконні буде достатньо місця для зберігання речей, зокрема й розміщення квіткових горщиків. Вартість виносу балкона в Харкові з урахуванням обшивки становить близько 680 грн за метр.
  2. Виніс балкона по плиті. Технічно більш складний і варіант. Головний плюс – в результаті розширення збільшується площа, адже до початкових розмірів додається 30-40 см із боків і вперед. Насамперед демонтується парапет, потім на бетонній плиті створюється новий металевий каркас. Він фіксується і до основи, і до опорних стін будівлі. Далі виконується настил підлоги, монтується новий парапет або відразу виконується французьке скління. На такий виніс балкона ціна в Харкові буде вищою приблизно вдвічі.

У двох варіантах передбачаються зварювальні роботи, оскільки опорні конструкції робляться з металу. Попередньо потрібно оцінити стан плити основи і/або парапету, якщо потрібно – виконати їх посилення, адже навантаження зросте.

Що ще потрібно зробити при збільшенні балкона?

Виніс балкона по підвіконню або плиті – це тільки частина робіт із благоустрою. На практиці з фінансового погляду збільшення рекомендується поєднувати з іншим ремонтом, замовляючи послугу «балкон під ключ». У цьому випадку крім власне зварювальних робіт, виконують і такі етапи комплексного благоустрою:

  • демонтаж старих віконних конструкцій (якщо такі є) та інші підготовчі роботи;
  • виготовлення та монтаж даху;
  • зовнішня обшивка;
  • скління з використанням металопластикових конструкцій;
  • електрична проводка, якщо це необхідно;
  • внутрішнє утеплення та оздоблення з застосуванням сучасних будівельних матеріалів;
  • виготовлення меблів під конкретні розміри.

Пам’ятайте, що збільшення в рамках комплексного ремонту балкона не тільки дешевше, ніж замовлення різних послуг окремо, але і швидше в реалізації, причому без втрати якості.

← Повернутися назад

Зворотний дзвінок
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Виклик замірника
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Замовлення
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(099) 501-05-05
(067) 572-03-80
×
Залишити відгук
Відгуки можуть залишити тільки клієнти нашої компанії мають № замовлення.

×