Калькулятор металопластикових вікон – як вибрати і не переплатити

Багато людей вважають, що чим дорожче металопластикове вікно, тим воно якісніше і краще. Це поширена помилка. Вартість металопластикового вікна формується з двох компонентів: комплектуючих елементів конструкції і його монтажу.

Металопластикове вікно призначене для виконання простих і зрозумілих завдань: тепло- і шумоізоляція, захист від протягів, забезпечення достатнього природного освітлення кімнат. Потреба для людини в кожній з цих функцій різниться і залежить від клімату, місця розташування будинку і навіть поверху.

Калькулятор металлопластиковых окон

І найпростіший спосіб переплатити – купити металопластикові вікна з надмірним запасом можливостей. Реальна користь від такого рішення відсутня, воно лише обумовлює великі витрати. Якщо ви хочете уникнути цього, радимо грамотно розрахувати вартість пластикового вікна. Вона вираховується в залежності від цілого ряду параметрів.

Особливості вибору віконного профілю

ПВХ-профіль становить основу будь-якого вікна. Це складна конструкція з певною кількістю камер-порожнин, які розділені перегородками. Кількість повітряних камер в профілі безпосередньо визначає найважливіші його показники: тепло- і звукоізоляційні функції, міцність.

В сучасних профілях використовується зазвичай від трьох до шести камер. Кожен з видів профілю істотно відрізняється за вартістю і призначений для вирішення конкретних завдань:

  • Трикамерні. Найбільш поширені. Вони підходять для установки в квартирах і адміністративних приміщеннях, які знаходяться в мало і помірно галасливих місцях. Розрахований на зими до -30 ° С. 
  • П’ятикамерні – оптимальний варіант для заміських будинків і квартир. Трохи краще звукоізолюючі кімнати, а також набагато більш енергоефективні. Вікно з таким профілем можна віднести до «золотої середини» – воно дорожче першого, але вже дає можливість економити на опаленні. 
  • Шестикамерні. Найважчі, надійні і потужні вікна з максимальним рівнем звуко- і теплоізоляції. Це ідеальний варіант для установки в галасливих і людних місцях. Вікна з таким профілем точно не дешеві, але в деяких ситуаціях цілком себе виправдовують.

Профілі також поділяються за товщиною зовнішніх стінок на три класи: самі товсті (А), середні (В), найбільш тонкі (С).

Вибір склопакетів

Склопакет – конструкція з двох або трьох скріплених між собою стекол, розділених герметичними повітряними камерами. Двокамерні пакети дешевше, однак мають більш скромні тепло- і звукоізоляційні показники. Товщина і дистанція між стеклами кілька регулюють параметри, але несуттєво.

Вибір склопакетів

Трикамерні дорожче, проте відрізняються поліпшеними властивостями шумоізоляції і набагато більш енергоефективні. Особливо, коли це енергозберігаючі трикамерні склопакети. 

Як розрахувати ціну пластикового вікна: основні поради

Вибір конкретного вікна може відрізнятися навіть в залежності від типу приміщення. Наприклад, для спальні здатність вікна зберігати тепло набагато важливіше, ніж для кухні. У свою чергу, для кухонного приміщення необхідна можливість якісного провітрювання. Таких нюансів багато.

Калькулятор металопластикових вікон дає можливість підібрати варіант, який буде оптимальним у вашому випадку як за ціною, так і за своїми експлуатаційними характеристиками. Ви можете ввести потрібний профіль, склопакет, підібрати фурнітуру і вибрати елементи додаткової комплектації (відливи, укоси, підвіконня, колір і т.д.). Таким чином ви точно уникнете переплат.

← Повернутися назад


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×