Мультифункціональний склопакет: що це і як працює

Якісний склопакет – важлива складова віконної конструкції. Саме на неї припадає до 80% площі скління, тому радимо вам підійти до вибору цієї комплектуючої максимально відповідально та ретельно.

Замовляючи вікна в Харкові, більшість людей звертає увагу на стандартні енергозберігаючі склопакети з двома камерами. Але сьогодні останнім словом у цій галузі є мультифункціональне скло. Воно поєднує в собі відразу дві беззаперечні переваги – функцію енергозбереження та захисту від ультрафіолету.

Мультифункціональний склопакет

Принцип роботи

На виробництві на кожне мультифункціональне скло наноситься тонкий шар металу, який діє як уловлювач і відбивач енергії. Таке покриття складається з декількох шарів, нанесених таким чином, щоб потрібний ефект забезпечувався в двох напрямках.

Прозорість конструкції залишається максимальною, ніяких спотворень картинки або сторонніх ефектів ви також не помітите. При цьому в холодну пору року такий склопакет буде утримувати енергію всередині приміщення, підтримуючи оптимальний мікроклімат. А в теплу пору року – відображати сонячну енергію, забезпечуючи бажану прохолоду. За статистикою, при установці мультифункціонального варіанта близько 60% теплової енергії від сонця влітку відображається.

Ідеальне рішення і для зими, і для літа

Взимку важливо мінімізувати тепловтрати, а влітку навпаки – нагрів приміщення. Мультифункціональний склопакет буде оптимальним варіантом і для зими, і для літа. Купити вікна в Харкові з багатофункціональним склопакетом – це найкраще рішення для оптимізації рахунків за опалення та кондиціювання:

  • максимальне збереження теплової енергії в зимовий час;
  • захист від нагрівання влітку (особливо актуально для квартир, вікна яких виходять на сонячну сторону);
  • прозорість поверхні ніяк не впливає на огляд;
  • зовні вікно має легкий дзеркальний ефект, допомагаючи зберегти приватність;
  • захист кольору оздоблення стін, меблів, декору від вигорання;
  • оптимізація рахунків за обігрів та охолодження приміщення.

Коштує така продукція трохи дорожче стандартної, але всі описані вище переваги повною мірою компенсують ціну. Мультифункціональне скло можна встановлювати у віконні конструкції для квартири, офісу та приватного будинку. Вони забезпечать найвищий рівень міцності та звукоізоляції. Тому якщо ці фактори мають для вас вирішальне значення, вибирайте саме такі вікна в Харкові.

Компанія 4okna швидко виготовить, безпечно доставить і професійно встановить нові вікна для будинку в будь-якому районі Харкова і передмісті. Ми використовуємо тільки якісні комплектуючі, щоб гарантувати кожному клієнтові тривалий термін експлуатації та надійність купленої продукції. Довіряйте виробництво і монтаж професіоналам – і ви будете насолоджуватися оптимальним мікрокліматом в будинку в будь-яку пору року.

← Повернутися назад


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×