Нестандартні вікна дивують різноманіттям і витонченістю

Металопластикові вікна та конструкції вже давно стали звичними. Вони зручні, прості у використанні і довговічні. Ми звикли до їх простих, навіть аскетичних ліній.

арочні пластикові вікна

І тим більше впадають в очі нестандартні вікна, які виділяються на тлі буденності, створюють настрій і образ, часто будучи родзинкою всього будинку.

Дивно, але фахівці, що працюють в ніших нестандартних металопластикових конструкціях готові запропонувати великий вибір часом несподіваних рішень, а також матеріалів і форм:

  • Гнуті форми – арки, полуарки, кола, овали. Структура і склад профілю дозволяє змінювати форму під впливом інфрачервоних променів або нагрівання, проведеного виключно фахівцями, здатними вірно розрахувати навантаження. Результатом стають симетрично вигнуті або підковоподібно, а то і стрілчасті конструкції, які можуть бути такими що відкриваються, так і глухими. Такі вікна втрачають в функціональності через відсутність армування, тому вимагають суворого дотримання правил експлуатації.
  • Трикутні і трапецієподібні вікна. Трикутні вікна часто використовуються при створенні мансарди, горища. Трапецієподібні вікна дозволяють максимально використовувати простір стіни для проникнення сонячного світла. Для створення такої форми її ділять на квадрати і трикутники, які виготовляють за звичайною технологією, а потім з’єднують. Вважається, що в відкриваючих елементах величина кута повинна бути не менше 30°, в той час як цей показник для глухого вікна може становити 15°.
  • Багатокутні вікна. Чи можуть бути як простими багатокутними фігурами, часто використовуваними при облаштуванні мансард і горищних приміщень, так і складними формами, що складаються з декількох геометричних фігур різної форми і розміру. Зрозуміло, виготовлення та встановлення таких складних виробів вимагає виконання особливих вимог. Наприклад, максимальна напруга на петлі повинна не перевищувати 200 кг, у елементів, що нижній кут не менше 90°, гострі кути в стулках повинні бути не менше 25°.
  • вітражні вікна ціна Вітражні вікна. Всередині металопластикового профілю поміщений вітраж. Існує декілька технік виконання вітража. За однією з них деталі малюнка виконуються з скла, колір якого збігається з задумкою. Після збору малюнка всі частини згуртовуються між собою. За іншою готовий малюнок спікається при високій температурі. Інший різновид цього методу, коли в якості плавильного елемента використовується плавикова кислота, за допомогою якої виплавляють малюнок на поверхні. Одним із знаменитих є метод Тіффані, згідно з яким елементи припаюються один до одного свинцем або оловом. За допомогою струменя стиснутого повітря й піску (метод піскоструя), тиск якого змінюється, вибивається малюнок. Застосовуються і більш прості методи, на зразок нанесення безпосередньо на скло фарби або плівки.
  • Вікна-вітрини. Посилені конструкції, здатні утримувати скло з антивандальними властивостями великого розміру. За бажанням клієнта можуть бути закритого, відкритого або змішаного типу.
  • Французькі вікна. Широко застосовується в приватному секторі і при спорудженні балконів. Можлива установка віконно-дверних полотен.
  • Дуте скло вигнутого типу може бути окремим виробом або частиною оригінальної двері.

Вікна можна декорувати шпросами (декоративними накладками) або ламінуванням.

← Повернутися назад


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×