Панорамне скління. Основні рекомендації

Пример панорамного остекления лоджии

Можна скільки завгодно раз змінювати інтер’єр в приміщенні, переставляти меблі і міняти колір стін. Однак ви все одно будете бачити всю ту ж кімнату, в якій чотири стіни жорстко обмежують простір. Змінити ситуацію можна тільки за допомогою панорамного металопластикового скління. І тільки з тією умовою, що роботи будуть проводитися професіоналами.

Складність монтажу панорамної конструкції висока. Саме з цієї причини слід звернутися в компанію «4 вікна», яка встановлює пластикові вікна. Харків відомий нам не візуально, а технічно. Кожен день ми займаємося монтажем віконних систем і вивчили всі нюанси присутніх в місті будівель.

Викликайте замірника і вже на вході в будинок він проведе:

 • оцінку архітектури;
 • міцність будови;
 • загальні можливості стін для панорамного скління.

Майстер в обов’язковому порядку вивчити приміщення зсередини. Важливо з’ясувати товщину стін і їх стан. Тільки після цього фахівець дасть відповідь, якого виду панорамне металопластикове вікно підійде. Зніме мірки, і зробить замовлення на виробництво.

Де прийнятно панорамне скління: технічні особливості будівель

Для установки вікон від підлоги до стелі майже немає обмежень. Єдина ситуація, коли професіонали чесно скажуть про небажану зміну віконного отвору – аварійний стан будинку. В цьому випадку існує небезпека руйнування стіни у сусідів зверху чи знизу.

Необхідно розуміти, що установка панорамного скління вимагає видалення блоків від підвіконня до підлоги і вище старого вікна до стелі. Таке втручання витримає тільки будинок в нормальному стані.

Викликавши безкоштовно майстра від компанії “4 вікна”, ви отримаєте точні дані про стан ваших стін. У більшості випадків зміни можливі і ви відразу зможете купити вікна. Харків постійно забудовується новими будівлями. І якщо ваша квартира в одному з таких, то навіть не сумнівайтеся – в них можна ставити панорамне скління. Новобудови повністю пристосовані для вікон на всю висоту отвору або всієї стіни.

Панорамне скління-це доля не тільки житлових приміщень. Воно цікаво виглядає в офісних будівлях. Зверніть увагу, що нові бізнес комплекси спочатку робляться з вікнами на всю стіну. Так що цілком можна додати панорамне скління в будівлі старого зразка.

Що дають вікна від стелі до підлоги:

 • економію електроенергії-денне світло буде інтенсивно освітлювати приміщення;
 • підвищення продуктивності-морально відпочити можна тільки в той момент, коли очі не впираються в стіни;
 • розширення простору-навіть в маленькій кімнаті буде комфортно працювати двом співробітникам і більше.

Всі плюси актуальні не тільки для офісів, але і для квартир. Особливо, коли все більше людей працюю на віддаленій основі, беручи приклад з європейських службовців, бухгалтерів, програмістів і зайнятих в інших сферах діяльності.

Як вибрати панорамне скління

Замірник дасть свої рекомендації, які металопластикові вікна підійдуть саме у вашому випадку. Він врахує ваші побажання і технічні особливості будови.

Однак слід знати, які бувають панорамні пластикові вікна Харків. Порівняти ціни і вибирати таким чином – не вірно. Це не дасть вам можливість отримати потрібну конструкцію. Якщо ж ви будете розбиратися, то зрозумієте, що різниця від обраного заради економії з бажаним варіантом буде незначною.

Панорамні вікна розрізняються за формою і способом закривання. Кожен варіант має свої особливості і вимоги до будівлі. Тому вивчивши всі варіанти, слід їх обговорити з замірником компанії ” 4 Вікна».

ВАРІАНТИ ПАНОРАМНОГО СКЛІННЯ ЗА ФОРМОЮ

Привет панорамного остекления

 1. Класичні-прямолінійні вікна на всю висоту кімнати. Можуть бути на всю стіну або лише її частину. Універсальне рішення для більшості будівель.
 2. Еркерні-панорамні вікна, що закривають еркер. Можуть бути тільки по дузі виступаючого архітектурного елемента. У старих районах Харкова, в тому числі і в центрі, досить будівель з еркерами. І щоб оновити зовнішній вигляд будівлі, досить встановити панорамне вікно.
 3. Кутові-назва говорить сама за себе. Квартири з можливістю винести стіни з двох сторін, практично не існують. Якщо ж у вас приватний будинок, і ви хочете закрити веранду, то отримаєте повноцінну вітальню з видом на власний сад.

ВАРІАНТИ ПАНОРАМНОГО СКЛІННЯ ЗА СПОСОБОМ ЗАКРИВАННЯ

 1. Паралельно-зсувні стулки. Використовуються при великій площі панорамних вікон. Конструкція повинна знаходитися на одній лінії. Це означає, що такий варіант підходить для класичного скління і частково кутового.
 2. Стулки-гармошки. Використовується в тому випадку, коли за вікном є достатній виступ для виступання дверей при їх повороті. Використовується в приватних будинках, коли підлога за вікном триває на одному рівні і переходить в підлогу холу або веранди. Можуть застосовуватися в кутових і класичних конструкціях.
 3. Класичні стулки. Звичайний спосіб відкривання використовується при вузьких вікнах. Підходить для всіх форм панорамного скління, в тому числі для еркерних. Виняток тільки в тому випадку, коли стулки занадто широкі.

Безпека панорамного скління

Всі роботи майстрами компанії ” 4 Вікна» проводяться з урахуванням вимог безпеки. Це означає, що при необхідності ми зміцнимо стіни арматурою і проведемо ряд інших заходів.

До питань безпеки відноситься і можливість закритися від сторонніх очей. Ви можете замовити, наприклад, ролети на пластикові вікна. Харків сповнений багатоповерхівок і на верхніх поверхах це питання може бути не актуальним. Однак до 3-го поверху квартира проглядається повністю.

Ми допоможемо вибрати той варіант закриття огляду, який прикрасить інтер’єр кімнати. Серед трендових варіантів Вітражі, екрани або дзеркальне покриття. Є й інші варіанти, як закритися від цікавих очей: встановити Квіти крупноміри. Панорамне скління дасть їм достатньо світла для зростання, а ви отримаєте не тільки захист від спостереження, але і живий куточок природи.

← Повернутися назад


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×