Ущільнювачі для пластикових вікон

Установка пластикових вікон надовго забезпечить вам комфорт і затишок, але варто пам’ятати, що будь-яка річ потребує догляду і періодичної профілактики поломок. Однією з уразливих частин пластикового вікна є ущільнювач. Через кілька років активної експлуатації з’являються видимі недоліки. Поспішаймо вас заспокоїти, серйозної проблеми в цьому немає – їх дуже легко усунути.

Ущільнювачі для пластикових вікон є прокладку зі стійкого матеріалу, яка заповнює стики у віконному профілі і не дає холодному повітрю проникати в приміщення. Ущільнювачі виробляються з різних матеріалів, виготовлених за різними технологіями. У кожного матеріалу є свої переваги і недоліки. Варто зазначити, що для кращого захисту вашого приміщення від холоду можна використовувати як внутрішній, так і зовнішній ущільнювачі.

Яку ж функцію виконує ущільнювач? Як відомо, сучасні пластикові вікна відрізняються своєю герметичністю. Підтримувати її допомагає ущільнювач. Еластичний матеріал не дає теплому повітрю залишати приміщення, і запобігає потраплянню холодного вітру в квартиру. Ущільнювач перешкоджає попаданню вологи через зазор між стулкою і віконним профілем, а також виключає потрапляння в будинок дрібних комах. Іноді ущільнювачі здатні підтримувати шумоізоляційні функцію. Вони здатні зберігати тепло в будинку навіть при температурі 30 градусів морозу і швидкості вітру до 100 км / год. Сучасні ущільнювачі виробляються зі значно розширеними властивостями.

Якщо у вас виникла одна з перерахованих вище проблем, це може свідчити про те, що ущільнювач вийшов з ладу і потребує заміни. Як правило, після установки нового вікна має пройти як мінімум п’ять років, перш ніж з ним виникнуть проблеми, однак іноді це може статися і раніше. Особливо, якщо ви часто залишаєте вікна на провітрюванні.

Основні причини псування ущільнювача – втрата еластичності і форми. Ущільнювач втрачає свої властивості через агресивного впливу навколишнього середовища. В результаті цього на поверхні гуми з’являються тріщини. Через тріщини в конструкцію металопластикових вікон починає потрапляти волога, яка при замерзанні може зіпсувати весь віконний профіль. Саме тому важливо вчасно виявити недолік ущільнювача і замінити його.

Розрізняють декілька основних видів ущільнювачів для пластикових вікон.

Гумовий ущільнювач

Його виготовляють з синтетичного каучуку. Гумовий ущільнювач має пористу структуру і здатний переносити будь-які перепади температури. Ущільнювачі представлені в чорній і сірій кольоровій гамі. Цікаво, що сірими ущільнювачі стають завдяки барвником добавкам. До такого методу виробники вдалися через великий попит на комплектуючі світлих відтінків.

Силіконовий ущільнювач

Даний ущільнювач стійкий до перепадів температури і відрізняється своєю довговічністю. Силіконовий ущільнювач коштує значно дорожче інших аналогів за рахунок стабільної якості. Він може бути виконаний у вигляді профільної конструкції або звичайною стрічки, що самоклеїться. Стрічки являють собою смужку, яка має захисний і клейовий шари. Такі смужки зазвичай продають метражем. Крім термостойкости силіконові ущільнювачі стійкі до ударних навантажень і ультрафіолетового випромінювання.

Також ущільнювачі з силікону стійкі до впливу хімічних речовин. Саме це дозволяє їм не боятися фарби, лаку і миючих засобів.

Пластиковий ущільнювач

Такий ущільнювач виробляють з того ж матеріалу, що і самі пластикові вікна. ПВХ-матеріал дуже легко деформують в потрібні форми. Пластикові ущільнювачі найчастіше використовують в країнах з м’яким кліматом, так як він дуже швидко втрачає еластичність при низьких температурах.

При виборі оптимального ущільнювача варто враховувати кілька факторів. В першу чергу звертайте увагу на кліматичні умови. Якщо у вашому регіоні спостерігаються часті перепади температури, то вам варто відмовитися від пластикового ущільнювача і віддати перевагу силіконового.

Як же доглядати за ущільнювачем і коли виробляти його заміну? Особливого догляду ущільнювальні елементи не вимагають. Досить і звичайної мийки, яку ви проводите для пластикового вікна. Однак, варто періодично перевіряти ущільнювач на предмет деформації і пошкоджень. Якщо ви виявили недолік, необхідно визначити тип вікна і підібрати нові комплектуючі.

Якщо у вас евроокно зі склопакетами, необхідно вибирати ущільнювач, який буде відповідати його профілем. Такі ущільнювачі ви знайдете практично в будь-якому спеціалізованому магазині. Щоб не помилитися, візьміть з собою відрізок старого ущільнювача і підберіть на заміну такої ж.

При виборі комплектуючих для пластикового вікна, в тому числі і ущільнювача, пам’ятайте, що бажано вибирати сумісні комплектуючі, представлені однією фірмою. Тоді і термін служби готової конструкції буде довший.

← Повернутися назад
  • Схожі статті


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×