Винос балкона – збільште корисну площу свого житла

Будинки старого планування не відрізняються просторими і габаритними балконами. Вирішити проблему з додатковими квадратними метрами допоможе винос балкона. Це ефективне розширення корисного простору, яке ви зможете використовувати на власний розсуд – розмістити тут міні-оранжерею, облаштувати шафи для системи зберігання або білизняні сушіння, створити невеликий робочий кабінет. Ергономіка балкона відразу ж виросте в рази, а ви назавжди забудете про непрактично захаращені приміщення, яке раніше використовувалося тільки для складування речей.

Винос балкона в Києві

Сучасні підходи до виносу балкона

Балкон з виносом реалізується трьома способами – по плиті підстави, підвіконня і комбінованим варіантом. Всі методи дозволяють розширити вільний простір і збільшити функціональність. Але є і серйозні відмінності, ось в чому вони полягають.

  1. Винос по плиті – ефективний підхід, який передбачає серйозну підготовчу роботу, нарощування плити по всьому периметру, зварювання, утеплення і т.д. Процедура досить складна і трудомістка. Крім того, потрібно оцінити стан плити підстави і провести всі роботи відповідно до будівельних норм. Але в результаті ви отримаєте додаткові квадратні метри, так як при такому винесенні плита нарощується з боків і фронтально.
  2. Винос по підвіконню – менш ресурсозатратне варіант, при якому ви отримаєте додатковий вільний простір. При такому підході скління виноситься за межі підвіконня, а сам підвіконня нарощується за допомогою трикутних кронштейнів і куточків. Тобто площа балкона не змінюється, але вільний простір над підвіконням істотно збільшується. Такі балкони і лоджії дозволяють розміщувати велику кількість вазонів з квітами, різних речей, декору і т.д.
  3. Комбінований варіант поєднує переваги виносу по плиті і підвіконню. Це найефективніший варіант, так як ви отримуєте і збільшення площі, і приріст вільного простору над підвіконням.

Компанія «4 Вікна» виконує всі види виносів. Ми пропонуємо висококласні вікна в Харкові, виконуємо повний комплекс робіт по демонтажу та монтажу, реставрації парапетів, створення і ремонту даху, утеплення, зовнішньої і внутрішньої обшивки. Після закінчення всіх робіт лоджії перетворюються в естетичні, функціональні, комфортні приміщення, де приємно проводити час з сім’єю і друзями.

Як відбувається монтаж балкона з виносом

Як відбувається монтаж балкона з виносом

Перед початком робіт потрібно оцінити стан лоджії, плити, зробити всі необхідні виміри і визначитися з матеріалами. Тому виїзд і консультація майстра – це перший крок на шляху до балкону мрії. Ретельне і детальне планування майбутнього проекту – гарантія того, що фінальний результат вас не розчарує.

Самий трудомісткий і складний спосіб реалізації виносу по плиті передбачає велику кількість операцій:

  • демонтаж старих конструкцій, парапету, огорожі, за наявною «базі» буде нарощуватися додаткова площа;
  • зварювання каркаса і грунтовка для захисту від корозійних процесів;
  • створення нової або розширення наявної даху;
  • скління (використовуються теплозберігаючі вікна в Харкові для максимальних показників тепло- і звукоізоляції);
  • фінішна обробка (заповнення щілин, монтаж тепло- і гідроізоляційних матеріалів, облаштування додаткової системи опалення, проводка електрики і т.д.).

Винос балкона з компанією «4 Вікна» – це відмінна можливість раціонально використовувати весь простір, яке є у вашій квартирі. 

← Повернутися назад

Зворотний дзвінок
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Виклик замірника
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Замовлення
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
88567961277
87435858648
×
Залишити відгук
Відгуки можуть залишити тільки клієнти нашої компанії мають № замовлення.

×