Все про сітку від комарів: види, переваги, властивості

Сітка від комарів та інших комах – неодмінний атрибут металопластикових вікон та дверей, який вам запропонують при оформленні замовлення. Ці сітки, які також називають москітними, запобігають потраплянню в приміщення не тільки комах, але і пилку дерев і квітів, тополиного пуху, що буде дуже до речі страждаючим від алергії.

антимоскітна сітка київ

Завдяки тому, що вони виконані з якісних екологічно чистих матеріалів (скловолокно), ці елементи не обмежують видимість і циркуляцію повітря.

Існує кілька основних видів сіток:

  • Найпростіші. Вирізається відрізок необхідних розмірів і за допомогою липкої стрічки клеїться до внутрішньої частини вікна таким чином, щоб не перешкоджати відкриттю-закриттю рами одночасно надійно закриваючи по всьому периметру. Таке рішення є найменш витратним і досить зручним, особливо при обліку простоти зберігання в холодну пору року. Така сітка може прослужити кілька років. Можливо відклеювання окремих ділянок липкої стрічки, що вимагає її заміни частково або повністю.
  • Рамкові. Установка такого пристосування можливо як на металопластикові, так і на дерев’яні та алюмінієві вікна. Бувають як кріпляться за вікном, зовнішні сітчасті рами, так і встановлені на внутрішній частині вікна. Для зовнішнього кріплення на віконну раму прикріплюються спеціальні куточки, в які зручно вставляти рамку з натягнутою на неї сіткою. Для виготовлення використовують рамковий профіль і плунжер – особливий вид кріплення, що прийшов на зміну пластиковому. За бажанням замовника можлива установка рамки за допомогою магніту або привинчивания, яким користуються, якщо раму не планується знімати.
  • Рулонні (ролетних). Працює за принципом рулонної штори. Касета, в якій знаходиться згорнута рулоном сітка, встановлюється на зовнішній частині вікна. Механізм всередині касети допомагає розгортати і згортати сіткове полотно в міру необхідності. Щільність прилягання регулюється направляючими. У разі, якщо вікно великої площі (мансардне або французьке), можливе розміщення касети на внутрішній його стороні. В процесі експлуатації слід ретельно стежити, щоб в касету не потрапляли тверді предмети, камінчики і т. Д., Це може привести до поломки механізму.
  • Плиссе. Схожа на рулонні сітки, проте натяг і згортання відбувається в результаті натягу і ослаблення шнура. Таке рішення дозволяє не боятися пошкоджень механізму, що робить саме цю модель найбільш зручною і затребуваною серед представлених на ринку. Крім того для виготовлення використаний спеціальний пластик, а не скловолокно, як в інших моделях. Плісе можливо використовувати для захисту від комах і пилу на поверхнях будь-якої площі без обважнення конструкції, що стає дуже важливим фактором при розміщенні на оранжереї або зімнемсаду.

Варто пам’ятати, що сітки від комах не розраховані на те щоб витримувати вагу, нехай навіть незначний, будь то дитина або кішка.

← Повернутися назад


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×