Захист від літньої спеки з сонцезахисними склопакетами Solar

Ми проводимо в приміщеннях 70% часу, тому в літню спеку ефективний захист від сонця виходить на перший план. Вікна забезпечують приплив природного світла, необхідного для продуктивної роботи і нормальної життєдіяльності. Але якщо ваша квартира або офіс розташовані на південній стороні, в літню пору року природних сонячних променів може бути занадто багато.

Нагріте повітря, спека, зіпсована під впливом ультрафіолету меблі, оздоблення стін і декор, дискомфорт і постійні пошуки прохолоди – з усіма цими проблемами допоможуть впоратися багатофункціональні скла. З ними ви забудете про спеку в приміщенні! Але це не єдиний бонус – в зимовий час енергоефективні вікна Solar вбережуть від втрат тепла. Таким чином, ви купуєте один склопакет, а отримуєте одночасно і захист від сонця, і мінімізацію тепловтрат. 

Захист від надмірного ультрафіолетового випромінювання

Які рішення для захисту від сонця пропонують виробники?

Захист від надмірного ультрафіолетового випромінювання зводиться до використання тонувальних плівок або спеціального металевого напилення на скло. Тонувальні плівки захищають від УФ, підвищують міцність склопакета, при необхідності можуть забезпечувати затінення.

Одним з найбільш популярних рішень з другої категорії є мультифункціональний склопакет Clima Guard Solar. На пластикові вікна в Харкові наноситься спеціальне багатошарове напилення, завдяки чому конструкція поєднує відразу і відображення теплової енергії влітку, і енергозбереження взимку.

Мультифункціональні вікна Solar ніяк не позначаються на світлопропускних можливості конструкції, виглядають як звичайні моделі і коштують недорого. Це ідеальний варіант для приватних котеджів, багатоквартирних будинків і інших об’єктів житлової нерухомості.

Як працюють сонцезахисні вікна?

Влітку протягом усього світлового дня потужний приплив сонячної енергії (близько 400 Вт на метр квадратний) проходить через скло, перегріваючи кімнату. Звичайному двокамерному склопакету під силу затримати ¼ частина сонячної енергії. У той же час вікна з Солар затримують 60% проникає в приміщення тепла. В результаті скло всередині кімнати нагрівається менше, а мікроклімат в приміщенні залишається комфортним. Ви економите гроші на охолодженні і в три рази рідше включаєте кондиціонер.

Сонцезахисні вікна

Серед інших переваг можна відзначити:

  • не спотворює кольору і картинку за вікном;
  • прозорість скла і легкий дзеркальний ефект зовні;
  • ви можете спокійно розміщувати меблі, предмети декору та квіти біля вікон, не боячись, що вони вигорятимуть під впливом сонця;
  • довговічне напилення, яке збереже експлуатаційні характеристики вікна на роки;
  • економія коштів – вікна Solar окупаються вже через півтора року після установки.

Ви відчуєте різницю відразу після установки. Сонцезахисні вікна в Харкові зі склопакетами Solar – це справжня система «клімат-контролю», доступна кожному. Замовляйте мультифункціональний склопакет в компанії «4 Вікна» і забезпечте собі ефективний захист від спеки і сонця.

← Повернутися назад


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(099) 501-05-05
(067) 572-03-80
×