Заміна дерев’яних вікон на металопластикові — переваги

Сьогодні вже нікого не дивує, що багато хто хоче купити саме металопластикові вікна замість дерев’яних. При цьому суперечки про те, які віконні системи кращі, не вщухають дотепер. Ми розберемося в цьому питанні й об’єктивно розглянемо, який із варіантів сьогодні більш практичний і виправданий із погляду зручності й експлуатаційних властивостей.

Заміна дерев'яних вікон на металопластикові

Основна інформація про пластикові вікна

Наша компанія вже багато років пропонує сучасні металопластикові конструкції за розумними цінами. Вони відмінно показують себе у процесі тривалої експлуатації та мають багато позитивних властивостей.

Основних переваг можна виділити шість:

  • великий ресурс. Оригінальне, не «ноунейм» вікно розраховане на використання протягом 50 років і навіть більше без втрати зовнішніх властивостей та функціональності. Окремі елементи прослужать менше, але тут багато чого залежить від умов та інтенсивності експлуатації;
  • ізоляційні властивості. Можна забути про протяги, проникнення взимку в приміщення холоду, а влітку — спеки. Незалежно від ціни на вікна металопластикові, вони дають можливість скоротити витрати на опалення та кондиціювання на 30% і більше;
  • простота догляду й обслуговування. Конструкція легко очищається від забруднень за допомогою звичайної вологої губки. Не потрібно ні антигрибкового, ні будь-якого іншого захисту від навколишнього середовища. При цьому система придатна для ремонту й вимагає лише мінімального обслуговування;
  • практичність. Існує багато аксесуарів і модифікацій для пластикових систем, з якими життя стає комфортнішим: дитячі замки, москітні сітки, тонування, ламінування та інші. Їх вибір визначається тільки вашими потребами;
  • універсальність. Віконні системи виконуються в будь-яких конфігураціях, формах і розмірах, при цьому вартість залишається доступною.

Про позитивні властивості таких віконних конструкцій можна довго говорити, як і підібрати за допомогою калькулятора металопластикових вікон найкращий для себе варіант. Разом із тим набагато цікавіше розглянути їх, порівнявши за основними показниками з дерев’яними.

Пластик або дерево?

Ми проведемо аналіз сучасної віконної продукції. І почати варто з того, що за ціною вироби із ПВХ-профілю за інших однакових умов виявляються дешевшими практично у 2–3 рази. Оброблена деревина була й залишається задоволенням не з дешевих.

Що стосується тепло- і звукоізоляції, то пластикові й дерев’яні вікна показують приблизно однакові результати. Багато характеристик визначаються склопакетами через те, що вони займають до 85% прорізу.

пластикові вікна краще дерев'яних

За тривалістю експлуатації ПВХ набагато привабливіші. Не можна сказати, що конструкції з дерева не простоять десятки років. Однак останнім для цього потрібне регулярне відновлення захисної речовини, яка захищатиме матеріал від впливу факторів зовнішнього середовища. Саме із цим часто й виникають проблеми.

Ще один важливий момент — дерев’яні віконні блоки через свою натуральність завжди вважалися «дихаючими», тобто такими, що пропускають достатній об’єм повітря у приміщення, щоб воно залишалося придатним для повноцінного життя людини. Однак ті ж самі захисні покриття позбавляють його цієї здатності. Зате проблему нестачі кисню відмінно вирішує встановлена вентиляція.

На наш погляд, єдина причина, заради якої варто віддати перевагу продукції з дерева, — це її візуальна привабливість. Хоча навіть у цьому випадку дизайн виробів із полівінілхлориду досить естетичний і чудово вписується в будь-які сучасні інтер’єри.

← Повернутися назад


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×