Звукоізоляція балкона — правила й вибір матеріалу

Коли проводиться утеплення, неминуче постає питання про належну шумоізоляцію. Навряд чи може сподобатися ситуация, коли витрачені великі кошти на облаштування прибудови, але при цьому неможливо насолодитися тишею.

Почати варто з головного питання, а саме з вибору металопластикових вікон. Слід визначитися, яке ви плануєте засклення балконів у Харкові — «холодне» або «тепле». Перший варіант підходить тільки, коли ви хочете відгородити простір від вітру й опадів, а також користуватися ним у теплу пору року. Тут застосовуються переважно недорогі однокамерні склопакети, які забезпечують не найвищу шумоізоляцію. Відповідно, немає особливого сенсу використовувати дорогі шумоізоляційні матеріали.

Звукоізоляція балкона - правила і вибір матеріалу

Найчастіше харків’яни вибирають «теплий» балкон під ключ з енергозбережними двокамерними склопакетами. З погляду зручності й комфорту це більш виправдане рішення, тому що в результаті у квартирі додається ще одна повноцінна кімната, яку можна використовувати на свій розсуд. І вона повинна бути ізольована належним чином

Балконна звукоізоляція: нюанси облаштування

Хоча засклення балконів у нашому питанні відіграє значну роль, проте далеко не єдину. Головним чином звукоізолювати потрібно й парапет. Шумоізоляція проводиться із зовнішньої та внутрішньої сторони. Це необхідно для того, щоб досягти бажаного результату.

Краще за все замовити балкон під ключ з облаштуванням зовнішнього ізоляційного покриття. Так воно працює найбільш ефективно і, щонайважливіше, шар можна зробити досить товстим із високими характеристиками. Однак навряд чи це реально зробити самостійно. Особливо коли квартира розташована вище другого поверху. Знадобляться послуги фахівців із монтажних робіт.

Облаштувати шар звукоізоляції можна і зсередини. Однак тут потрібно врахувати два моменти:

  • внутрішній шар більше працює на теплоізоляцію, тому що відбиває та зберігає тепло в межах простору;
  • чим більшої товщини береться ізолятор, тем сильніше він зменшує балконну площу. Це досить серйозне обмеження.

Можна займатися ремонтом і самостійно, але якщо ви зібралися переобладнати балкон, то краще скористатися послугами наших фахівців. З їхньою допомогою ви зможете втілити в дійсність життя будь-який свій задум і бажання.

Які матеріали використовувати для звукоізоляції та утеплення?

Існує кілька основних продуктів, які мають достатні характеристики і є популярними в Україні. Вони успішно використовуються в ремонтних роботах і ефективно служать роками, десятиліттями.

Звукоізоляція балкона - правила

Ми рекомендуємо вам вибрати один із таких варіантів:

  • стиродур (екструдований пінополістирол). Він екологічно чистий, легкий, досить міцний, із чудовими звукоізоляційними властивостями;
  • фольгований і спінений поліетилен. Це відмінний утеплювач і шумоізолятор, що відмінно підходить для внутрішніх робіт. Має товщину до 10 мм, що є ще однією безумовною перевагою;
  • мінеральна вата. Недорога, довговічна, зручна в роботі, має всі необхідні експлуатаційні властивості.

Вибравши один із цих матеріалів або інших за рекомендацією, скомбінувавши їх, можна досягти вражаючих результатів, коли всередині стане дійсно тихо й тепло. І ми допоможемо вам у цьому.

← Повернутися назад


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×