Типові несправності пластикових вікон (Частина 1)

Пластикові вікна дуже швидко завоювали любов і довіру споживачів. Вся справа в тому, що металопластикові конструкції невибагливі в догляді, довговічні й добре виконують функції теплозбереження. Це, мабуть, найголовніше гідність, через якого клієнти віддають перевагу саме пластиковим вікнам. За останні десять років вікна з пластику завоювали величезну популярність, а продажу, за розповідями експертів, зросли на 50%.

Незважаючи на довговічність і надійність металопластикових конструкцій, іноді вони ламаються або перестають виконувати свої основні функції. Вікна можуть мати фабричний брак, а можуть ламатися та зношуватися через недбале ставлення.

Пропонуємо розглянути найпоширеніші поломки пластикових вікон і їх комплектуючих. Також ми запропонуємо вам рішення кожної описаної проблеми і профілактичні методи.

Вікно перестало бути герметичним

Герметичність – одна з основних функцій вікон. Саме за рахунок герметичності в приміщенні зберігається тепло, а холодний повітря не потрапляє всередину. Якщо пластикове вікно втрачає свою герметичність, в квартирі починають з’являтися протяги. Варто відзначити, що ще при установці пластикових вікон необхідно звернути увагу на всі складові конструкції. Наприклад, підвіконня може поліпшити або погіршити герметичність вікна. При установці вікон необхідно звертатися до професійних майстрам, адже при неякісній установці толку від вікна буде небагато.

Основною причиною протягів може бути невелика кількість точок замикання. Якщо конструкція не досить щільно притискається до ущільнювачів, утворюються порожнини, через які в приміщення надходить холодне повітря. Щоб усунути цю проблему, необхідно провести заміну фурнітури або встановити додаткову, яка дозволить щільно закривати вікно.

Герметичність може бути відсутнім спочатку, якщо майстер неякісно зробив монтажні шви і залишив щілини. В такому випадку дути буде з боку монтажних швів.

Утворюється протяг в районі нижніх петель

Така проблема може виникнути при неправильній установці. Щілина в таких випадках утворюється з боку вулиці. Вас врятує тільки перевстановлення нижніх петель або їх заміна.

Утворилися щілини між вікном і косяками або підвіконням

У таких випадках утворюється серйозний протяг, так як щілини біля укосів можуть бути значними. Утворення таких щілин пов’язано знову ж з неякісною установкою або з використанням неякісного матеріалу для герметизації.

Щоб таких проблем не виникало, радимо використовувати для обробки стиків рідкий пластик замість силіконового герметика. Він трохи дорожче, однак має таку ж довговічністю, як і самі пластикові вікна, тому з часом не втрачає форму і не просідає.

Якщо ж щілини утворені через неправильне монтажу укосу, необхідно робити все заново.

Стулки вікна не закриваються або погано закриваються

Така проблема може виникнути через кілька років використання. Виникає вона в разі повної відсутності догляду за конструкцією. Як відомо, всі рухомі частини вікна мають потребу в регулярному мастилі і антикорозійного обробці. Якщо така профілактика не проводиться, шанси, що конструкція вийде з ладу збільшуються.

Найчастіше стулки перестають закриватися через дешеву фурнітури. Згодом вона починає розбовтуватися і перестає виконувати свої функції. Також можуть поламатися петлі.

Дуже поширена проблема, коли при закритті стулка зачіпає раму.

Варто відзначити, що всі перераховані проблеми, що виникають із закриттям стулки або самого вікна, можуть провіщати поломку всієї конструкції. Такі несправності, як правило, виникають після тривалої експлуатації і потребують заміни пластикового вікна. Втім, професійний майстер завжди може підлатати вікно і трохи продовжити його термін служби.

Вікно не відкривається або заклинило

Ця проблема виникає після тривалої експлуатації вікна без догляду, в якому воно потребує. Неполадки можуть бути пов’язані також з неякісної фурнітурою. Розглянемо можливі ситуації:

– Якщо у вас зламалася ручка, і ви позбавлені можливості відкрити вікно, поверніть за годинниковою стрілкою пластину, яку можна знайти біля основи ручки. Ви зможете відкрити вікно і замінити ручку на нову.

– Якщо ручка стала насилу провертатися при відкритті вікна, змастіть петлі силіконовою змазкою. Якщо проблема не вирішилася, значить ручку слід замінити.

– Якщо у вас заклинило вікно, необхідно з’ясувати причину. Така проблема може виникнути через деформацію стулок, проблем з фурнітурою або забруднення рухомих частин віконної конструкції.

Варто відзначити, що заклинювання ручки часто відбувається через різкого повороту. Намагайтеся дбайливо ставитися до пластикового вікна і воно прослужить вам набагато довше.

Ми розповіли про найпоширеніші проблеми, що виникають з пластиковими вікнами. Сподіваємося, наші поради були вам корисні.

← Повернутися назад


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×