Види склопакетів

Склопакет це одна з найважливіших складових деталей вікна.
Надійна і востребовательная конструкція яка може складатися з одного, двох або трьох листів скла, з’єднаних дистанційними рамками з герметичними камерами, які заповнені висушеним повітрям або інертним газом. Таким чином, всередину конструкції не потрапляє ні волога, ні пил. Це дуже зручно, так як в склопакеті немає можливості попадання сторонніх речовин, і як результат вікна залишаються прозорими і чистими.

Розрізняють такі види склопакетів :

Однокамерний склопакет, що складається з двох стекол, сформованих в одну камеру, товщина якого становить 24 мм. Володіє шумоподавляющіе властивістю. Характеристики такого склопакета залежать від різних складових, наприклад: від товщини стекол, відстані між камерами, присутністю різноманітних плівок (енергозберігаючі, тоновані, захисні).

Двокамерний склопакет складається з більш складної конструкції, так як в ньому три і більше листа скла. Дана модель на порядок вище за технічними характеристиками, ніж попередня, так як на відміну від однокамерних в ній передбачають різну товщину склопакета, і між камерами різна ширина простору. Завдяки цьому такий склопакет знижує втрату тепла в приміщенні.

Трикамерний склопакет відрізняється кількістю встановлених стекол. Ну і, звичайно ж, ціновою політикою, що викликає великі сумніви в коефіцієнті ціни і якості захисту.

Також, необхідно звернути увагу на речовину, яке закачують між склопакетами:

  • інертний газ;
  • сухе повітря;
  • шестифториста сірка.

Також перед ухваленням рішення про покупку вікна, не дивлячись на, то з якого матеріалу воно буде зроблено – пластик, дерево, євро вікно, потрібно володіти інформацією про існуючі до них склопакетах. Саме ця інформація при установці того або іншого варіанту дозволить отримати максимально комфортні умови перебування в будинку.

Ударостійкий склопакет

Дана модель склопакета від системи «Триплекс» складається з декількох стекол, покритих спеціальною плівкою, що захищає від механічних впливів.

Енергозберігаючий склопакет

Модель створена за допомогою заповнення порожнини між стеклами газоподібним речовиною – аргоном або криптоном. Саме це дозволяє підвищити в рази енергоефективність конструкції і знизити витрати на обігрів приміщення.

Сонцезахисні склопакети

В основі даного склопакета може бути як рефлекторне, так і гартоване скло, основне завдання – відображення ультрафіолетових частинок за принципом дзеркальної поверхні.

Морозостійкі склопакети

Ідеальний варіант для північних регіонів, витримують температури до -55 за Цельсієм.

Шумозахисні склопакети

За рахунок різного розміру між стеклами однієї камери, дана модель відмінно справляється із зовнішніми шумами.

Відповідно з таким вибором склопакетів власнику створюється допоміжний комфорт приміщення, тому з вищесказаного інформації, вам буде значно легше зробити вибір склопакета для пластикового вікна.

← Повернутися назад


Зворотний дзвінок

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

× ×

Викликайте замірника безкоштовно прямо зараз

Після відправлення запиту з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей про дату і час виміру

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовлення

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Розрахувати вартiсть

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×

Замовити вимір

Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Надіслати заявку
×
Контакти
Графік роботи:
Графік роботи пн-сб. 9:00 - 18:00
Телефон:
(066) 987-22-20
(067) 572-03-80
×